Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Idén mennék egyetemre, de olyan szakokat jelöltem be amiket már egyeltalán nem akarok (és akkor se nagyon akartam, csak hát valamit be kellett jelölnöm). Barátom felajánlotta, hogy költözzek ki hozzá külföldre és majd kitalálom ott hogy mi az ami tényleg érdekel, addig dolgozzak és majd ha kitaláltam akkor jelentkezzek újra egyetemre. De nem tudom, hogy kimenjek e vagy sem...mármint nem olyan húúú de sok ideje járunk, és félek az összeköltözéstől, meg hogy mi van ha ez nem fog működni? vagy pár hónap múlva meggondolom magam? úgy érzem, hogy egyik részem teljesen szereti, a másik meg még élni akar, ismerkedni srácokkal és kalandozgatni, most úgy érzem hogy kevés szabadságom van, pedig a barátom hagy elég teret.

2012. jún. 14. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogyha nem költözök ki, akkor biztos hogy vége lesz, mert az, hogy 2-3 havonta látjuk egymást egy hosszú hétvégére az nem kapcsolat szerintem.
2012. jún. 14. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajítsd ki. Ha bölcsész akarsz lenni, nekem ne merj privátot írni...
2012. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dontsd el jatszani akarsz vagy komoly ember akarsz lenni ! mert ettol a dontestol fughet az egesz eleted egyreszt lehet a kapcsolat komollya alakul masreszt ha olyat dolgozol amihez nincs kedved ,nem is lessz akkor rosszul is fogod csinalnisot lehet jo otletei is lesznek parodnak .
2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!