Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kapcsolatom, ami ugyan részemről nem szerelemre, de szeretetre és ésszerű döntések sorára alapul. Boldog voltam, ill. azt hittem, míg meg nem ismertem egy másik férfit, akibe szinte az első pillanatban beleszerettem, és hogy még nehezebb legyen kölcsönös az érzelem. Ez szerelem, igaz azelött sosem éreztem. Nem tudom mi tévő legyek. Maradjak a jelenlegi biztos kapcsolatomban, vagy ugorjak bele egy másikba, amiben a szerelmen kívül semmi sem biztos? Meddig tart egyáltalán a szerelem? Fontos az életben, anélkül is lehetek igazán boldog?

2012. jún. 18. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele...
2012. jún. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Senki sem dönthet a te helyedben. Szerintem mindkét "delikvenssel" beszélj, azután dönts. De később soha ne próbáld utólag magyarázni a döntésedet, hanem fogadd el a helyzetet.
2012. jún. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos dolog a szerelem nem elég ha csak szeretsz valakit mint embert. Ez volt a baj az első kapcsolatommal szerettem és szeretem mint embert de nem voltam szerelmes már a végén, nem éreztem hogy nekem tényleg ő kell, persze a biztonság meg volt de az sem elég egy idő után. Én szerintem figyelembe venném az uj lehetöséget és nagyon átgondolnám az egészet hiába van egy 4 éves kapcsolatod ha csak most tudtad meg igazából mi az a szerelem, akkor még nem is éltél igazán ha ezt nem tapasztalhattad meg legalább 1x
2012. jún. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fontos a szerelem. Ha maradsz a pároddal, akibe nem vagy szerelmes, hazugságban fogsz élni. És lehethogy le tudod győzni magadban az érzést a másik srác iránt, és lehet hohy teljesen el tudod felejteni, de biztos hogy egyszer újra szerelmes leszel valakibe, és nem állod majd meg hogy ne csald meg a párodat. És ha mindez akkor történik amikor már gyerek vagy gyerekek vannak, akkor esetleg azt is bánod majd, hogy a gyerekeid nem a szerelmedtől vannak. Szóval ha nem vagy szerelmes a párodba, sosem voltál, és beleszerettél valaki másba, akkor jobb minél előbb váltani.
2012. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést!


Legyek azzal a férfival, akivel már 4 éve boldogan együtt vagyok, vagy legyek azzal, akit most ismertem meg és lehet, hogy csak egy hirtelen fellángolás volt?


4 éve együtt vagy egy férfival. Boldogan. Bár írtad, hogy szerelem nélkül, de mégis minden rendben van/volt. Ez a férfi viszonozta minden érzésed és együtt volt veled jóban és rosszban. Lehet, hogy legbelül szerelmes vagy, csak még te magad nem jöttél rá, hogy az akivel vagy, az lesz a nagy Ő.


Viszont ez a másik férfi, akivel megismerkedtél beindított benned valamit. Ahogy telik az idő ugy mindig lesz valami, ami vonzani fog téged, csak azért mert a mostani kapcsolatodban az már unalmas vagy nincs is. De ne feledd, hogy azzal akivel már 4 éve együtt vagy, azt lehet irányítai is kicsit. Ha leültök és beszéltek akkor döntést lehet hozni arról, hogy mi az ami neked és persze neki is hiányzik a kapcsolatból. Aztán csak rajtatok múlik, hogy fogjátok megoldani.


Az a pasi akibe állítólag beleszerettél ... lehet hogy már akkor másik két nővel is kavargatott, lehet hogy csak egy futó kaland lett volna.

Azon után pedig vissza sírnád a mostanit.


Ne azon gondolkodj, hogy mi az ami neked nincs, hanem azon hogy mi az amit ketten, közösen megtudtok oldani.


Remélem értetted a lényegét ...

19 L

2012. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mégis mit nevezünk szerelemnek. Ahogy előttem írták, lehet, hogy a jelenlegi párodba szerelmes vagy, csak már megszoktad ezt az állapotot, és így nem is veszed észre. Ez a férfi pedig egyszerűen csak "más" és az újdonság varázsa olyan érzelmeket kavar fel, ami összezavar. Az a helyzet, hogy a kezdeti izgalom, tűz egy idő után minden kapcsolatban kialszik, elvégre kiismeritek egymást, megszokottá válik a dolog. Ez viszont szerintem így jó, ez a dolgok rendje. Előbb-utóbb valószínűleg ezzel az "új" férfival is kihűlne a dolog, márha kihúznátok évekig; ami a mai világban hidd el nem olyan gyakori! Szóval én megbecsülném a helyedben a jelenlegi párod, ha ezt leszámítva rendben vannak a dolgok.
2012. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!