Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja együtt vagyunk. Az utóbbi hónapokban már sokszor veszekedünk, már szünetet is tartottunk és mégsem segít semmi. Az van, hogy pár hónapja alig figyel rám. Találkozások előtt várok rá órákat, (mint például ma, vártam rá 3 órát és mikor találkoztunk 1 óráig volt velem és utánna ment a haverjai után), a hétvégeket is inkább a haverokkal tölti, nem erőlteti meg magát, hogy eljöjjön utánnam. Mindent elfelejt amit mondott, vagy ígért, még a névnapom is :(

Nemtudom mit tehetnék, én tudom, hogy szeret engem, csak a viselkedésével nemtudok mit kezdeni :(( Kérlek segítsetek, mit tehetnék ?



2012. jún. 21. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hiányoznak neki a haverjai. Beszéljétek meg, hogy egy héten x napot együtt töltötök, a többiben meg lehet a barátaival, te meg a barátnőiddel, családoddal.

Az, hogy elfelejti a névnapodat tényleg elég bunkó. Emlékeztesd! Ha szeret, lesz egy kis bűntudata.

Szerintem túl fogtok jutni ezen a hullámvölgyön. Hajrá!

2012. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neekd hogy úgy érzed, szeret. Én is voltam már úgy, hogy minden körülmény ellenére, úgy éreztem, hogy szeret. De úgysem tudsz hazudni magadnak, belül mélyen tudod, hogy csak vigasztalod magad vagy holtbiztos vagy az érzéseiben. Mert a viselkedése alapján vagy már lankadtak az érzései, vagy éppen abban a periódusában van, amikor nem értékeli, hogy vagy neki, mert az olyan egyértelmű. Lehet, hogy a barátaival jobban pörögnek, kérdezd meg, hogy pörgésre vágyike, és ha igen, akkor szervezzetek közös programot, dobd be magad. De szerintem mindezekelőtt fontos letisztázni vele, hogy mik az érzései és a szándékai.
2012. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DiMalto ***** válasza:
"én tudom, hogy szeret engem".......honnan??? én nem éppen így képzelem el az ideális kapcsolatot.....ha ezek ellenére még vele vagy,akkor sajna azt kell mondjam,h h.lye vagy......(bocs de nem tudtam szebben megfogalmazni)
2012. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell már érted küzdeni, megvagy neki, nem töri magát. Így múlik el sok dolog az életben.
2012. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!