Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakik között vibrál/forr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakik között vibrál/forr a levegő azt mások is észreveszik (pl. kollégák, baráti társaság stb. )?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Aztán ha észreveszik akkor mi van?Ki nem szarja le?
2012. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az erre érzékeny személyek kiszúrják, biztosan. Meg a pletykafészkek.
2012. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem észre lehet venni főleg ha a kollegák nagyon felfigyelnek rátok
2012. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez általában észrevehető....
2012. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pletykafészkek legritkább esetben veszik észre azt ami tényleg van... Ellenben ami nincs arról élvezettel pletykálnak. Szóval nemnagyon veszik észre a valóságos dolgokat.
2012. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert az ilyen érzelmeket nem lehet teljesen eltitkolni a másik előtt, apróbb gesztusok és mozdulatok elárulják, hogy e között a két ember között izzik a levegő.

Konkrét esetet is tudok: van egy kollégám, akivel ez a helyzet... nálunk az általad említett szituáció abból vehető észre, hogy próbáljuk kerülni egymást, ami még feltűnőbb a többiek számára, hiszen semmi sem indokolná a száz lépés távolságot, főleg hogy közeli kollégák vagyunk :-( társaságban inkább nem is megyünk nagyon egymás közelébe, mert nem tudunk nem árulkodóan viselkedni (persze csak úgy értem, hogy nagyon zavarban vagyunk, nem tudunk normálisan beszélgetni, mint ahogy egy egymás számára közömbös emberek beszélgetni tudnának)

2012. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én észreveszem. És nem érzem jól magam tőle! Tudom, régebben én is ilyen voltam. Érezték is a kollégáim! Nem jó dolog, de szerintem ez az élet velejárója. A fiatal nagyon tiltakozik ez ellen a világ ellen, de nincs más hátra, mint meg kell tapasztalja! Aztán vagy sikerül kiemelkednie belőle, vagy nem.
2012. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól olvasok emberekben, szinte mindig kiszúrok minden ilyet. Hála istennek, nem vagyok egy pletykafészek tipusú lány, nálam minden titok biztonságban van.

18L

2013. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet érezni
2014. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!