Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, ha az idő sem segít?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, van egy élettársam és egy közös gyerekünk.

Évekkel ezelőtt volt egy rövid, komolynak egyáltalán nem nevezhető kapcsolatom, aminek úgy lett vége, hogy egyik nap még beszéltünk neten, másnapra számomra többé nem volt elérhető.

Semmi indokot nem kaptam, csak megszűnt nekem létezni.

Azóta sem tudom elfelejteni, mindig mindenről eszembe jut, és tudom, hogy soha nem fogok olyat érezni, mint iránta, vele...

Pont ma van 4 éve, hogy utoljára láttam őt, talán ezért is erősödött most fel még jobban ez az egész, és szinte mintha most lett volna, úgy élnek bennem az emlékek.

Majdnem minden éjjel róla álmodok.

Azt hittem, majd ahogy múlik az idő, jobb lesz, de nem...

Hogyan irtsam ki magamból?...

(Hogy ne gondoljak rá, mert meg sem érdemli, addig én is eljutottam, csak sajnos ezt nem tudom irányítani...)



2012. júl. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
magyarul.az élettársad,és gyermeked mellett álmodozol az exről?
2012. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk így, de nem akarom, hogy része legyen az életemnek, el akarom felejteni. Csak nem tudom...
2012. júl. 2. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott megtörténni, amikor az egyik fél még érez valamit, a másik már nem, és elhagyják. Sajnos nem igazán tudsz ellene semmit tenni, az ilyen kapcsolatokat általában ki kell égetni. Visszamenni addig, amíg nem nem unod, hogy lezárhasd. De ez évekig is eltarthat.
2012. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Sehogy, van aki egy életre beleégeti magát a másikba.
2012. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De pont egy olyan, aki gyanítom, hogy a nevemre sem emlékszik?...

A jelek szerint neki nem jelentett semmit, ami nekem...

És soha nem fogom megtudni, mit rontottam el...

2012. júl. 2. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
talán várnod kellett volna az új fiúval, nem elsietni, senki sem pótolhatatlan, de nem mindegy kivel próbálod pótolni.. korábban is voltál szerelmes, ezután is leszel
2012. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem leszek, nem lesz kibe.

Nen akartam, leírom, mert talán tisztább a kép:

Az "új fiú" nem annyira új, életem első komoly szerelme volt. Mikor vele szakítottunk, nem sokkal utána ismertem meg, akiről szó van.

Mikor kikészültem, sz@rban voltam, végig ő volt velem, aztán megbeszéltük, hogy megpróbáljuk újra. Tudott a másikról.

2012. júl. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!