Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem hiányzik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manszus kérdése:

Csak nekem hiányzik, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok, 16 éve ugyanabban a kapcsolatban. Házasok vagyunk van egy 11 éves gyermekünk. Szeretjük egymást, de már nem szerelemmel, együtt élünk, de én nagyon magányos vagyok!Hiányzik egy társ, akihez odabújhatok, aki törödik velem !! Éjjel egy nem lézető fiúval álmodtam aki nagyon szeretett engem és ma szabályosan rosszul vagyok annyira hiányoznak ezek az érzések. Csak én vagyok így ezzel, hogy többre vágyom mint ami van??

2012. júl. 2. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le és beszéld meg ezt a gondodat a pároddal! Ha szeret téged még mindig és érdekli, hogy mit érzel, akkor biztosan akarja és tudja is orvosolni ezt a problémát!
2012. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom 36 évesen már tisztában vagy azzal, hogy a szerelem elmúlik.

Kezdő lépésként ajánlom neked Gary Chapman: egymásra hangolva c. művét. Nagyon jó könyv, és pont arról van benne szó, hogy hogyan lehet megőrizni a boldogságot a szerelem elmúlása után is.

A gond az, hogy a pasik nem veszik komolyan, és nem is igazán akarják elolvasni...DE egy próbát megér.

2012. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha ennyi segítene! A beszélgetésen már túl vagyunk eltart 1-2 nap a hatása aztán minden a régi kerékvágásban. Ha újra felhozom, akkor a válasz általában az, hogy " Mi van depressziós vagy ??? " és hozhatom a vacsorát :((( Tudom hogy fontos vagyok neki, de elég nehéz oroszlán természete van és én már nagyon elfáradtam egy kis szeretetért kuncsorogni........
2012. júl. 2. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik, de szeretetnek nem szabadna elmúlni, főleg, ha már ahogy mondtad kuncsorognod kell érte.


Lehet radikálisabban kéne kezelned... nem, nem hozod a vacsorát, amíg nem vesz téged komolyan és nem hajlandó törődni az érzéseiddel. Vagy próbáljatok meg egy párterápiát, be szokott válni:)

2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyitott házasság nem működne?
2012. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vera k válasza:
Szia, én is hasonló cipőben járok. 18 éve ismerem a férjem és 17 éve élek vele. Hozzá tartozik, hogy sokat utazik. De ha itthon is van, mindig vmi más fontosabb, mint, hogy együtt legyünk. Ha szólok, akkor néhány napig jobb. Olyan, mintha akkor tényleg figyelne rám. Amúgy meg olyan mintha csak a házimunkára lennék tartva. Nekünk 2 gyerekünk van (11, és 9). Én is már csak az álmaimban találom meg azt a szeretet mire a való életben a nagyon is valós férjemtől várnám. OlVastam, hogy vki azt írta, hog nyitott házasság. Az a baj, hogy szeretem a férjem és én ezért nem mástól várnám a megoldást. Ha az egyik helyen nyitok akkor a másik helyen le kell zárnom.
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!