Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam annak a fiúnak, hogy mit érzek iránta, de úgy, hogy neki van barátnője?

Figyelt kérdés
A barátnője egyik jó barátnőm és nem tudom, hogy ő mit szólna ehhez mert biztos megtudná ő is.. és eddig aki tetszik nekem fiú a legjobb barátom volt de már mást érzek iránta..:// és nem tudom, hogy várjak-e vagy mondjam :(( :/

2012. júl. 2. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nehézdöntés


mond körszakállal

2012. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Már az f@szság, hogy egyáltalán eszedbe jut ilyen. Szép barátnő vagy hallod.
2012. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el, tűrd tisztességgel. Ha a srác azt a lányt szereti és bekavarsz, akkor elveszíted mindkettőjüket. Ha kivársz és nem jön össze nekik, akkor pedig később lesz esélyed. De addigra úgyis elfelejted az egész témát..
2012. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg! Neked fordítva hogy esne? Hidd el nem éri meg..
2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát, barátnők ilyet nem nagyon szoktak elnézni egymásnak néha még akkor sem ha már csak az exéről van szó...
2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 legly ***** válasza:
100%

támogatom az előző hozzászólót..

énis tapasztaltam már ilyet, barátnőm és legjobb bnője között, rajtam veszekedtek, úgy döntöttem hogy semelyikőjük se kell..inkább így láttam jónak, azóta a 2 csak egymáshoz se szól... =///

2012. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak üzenem h én előbb szerettem bele mielőtt a bnőm belé és lett is volna esélyem de ő közbejött szal... amm köszönöm az 1. és a 3. válaszolónak :) :/
2012. júl. 2. 22:01
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :/ :)
2012. júl. 2. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el. Van egy jóbarátod egy jóbarátnőd akik járnak és te tönkretennéd. Így az egész bagázsnak annyi lenne. Ha esetleg szétmennének bepróbálkozhatsz de akkor a lánybarátod tuti elveszíted.
2012. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem, mert szárít :S
2012. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!