Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyektől - Feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől - Feleségem nem kívánja az együttlétet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, inkább hölgyektől, ha lehet. 10 éve vagyunk együtt, 12 éve ismerem, szerelem első látásra. Külföldön éltem, otthagytam mindent, hogy vele lehessek.

Van egy tüneményes gyerkőc, dolgozunk, az átlagnál kicsit jobban élünk. Persze voltak anyagi problémáink, de nem vészes és túléltük. Voltak vitáink, ordítozás, tányérröptetés, szemetes ki az ablakon, de összecsiszolódtunk. Belekezdem egy vállalkozásba, ami igen sikeresnek mutatkozik. A mai napig imádom a feleségem, mondom is neki, de már meg se halja. Nálunk nem kell évforduló vagy ünnep, hogy virágot vegyek. Télen még nem ült be az autóba, hogy ne legyen letakarítva és bemelegítve. A vasalás nálam hobbi, valahogy kikapcsol az agyam és lenyugtat. Főzök is, takarítással sincs gond, inkább én takarítom a fürdőt, porszívózni is szeretek. Leszögezem, nem vagyok papucs, csak külföldön szolgáltam katonaként és megszoktam. Szülés után is kivettem a részem, legtöbbször én keltem fel és vittem a feleségemhez etetni a lányom. Sokszor elvittem otthonról, hogy tudjon piheni, hosszú kilométereket autókáztunk, vagy egy két napra rokonokhoz. Majdnem minden este talp masszázs, szeretem csinálni, látom rajta hogy élvezi, megnyugtatja. A problémám - Az elején fantasztikus volt a sex, napi több alkalom, de most, örülök, ha 2-3 havonta egyszer, volt már 6 is. És ha van is, akkor is nekem kell kezdeményeznem. Én lettem az utolsó a sorrendben, még egy tv műsor is több figyelmet kap mint én. Próbáltam beszélni vele, állítólag szeret, szeretője sem hiszem, hogy van. Nem férne az idejébe, a gyereket ő hozza el az oviból, hétvégén együtt vagyunk, nincsenek téves hívások vagy sms. Ha beszélni próbálok vele, mindig én vagyok az, aki nem foglalkozik vele, nem vagyok odafigyelő, nem udvarlók neki. Emellett küldök smst, képeslapot, hogy mennyire hiányzik meg szeretem. Túl vagyok a negyvenen, minden nap kívánnám az együttlétet, de hiába. Nem vagyok túlsúlyos, állítólag még jóképű is. A feleségem számomra a legvonzóbb, sexi, minden összevág, de az intimitás, egyenlő a nullával. Ja, és külön is alszunk már, gyerek elfoglalta a helyem az ágyban. Azt is kértem, hogy szoktassuk már vissza a saját ágyába, de semmi.

Hozzászólás, javaslat?



2012. júl. 6. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok változásért ordít!!!!
2012. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tornáznijár?szerintem szerelmes az aerobik edzőbe.
2012. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hanariko ***** válasza:
hát nőként/lányként azt mondom, hogy ez egy bolond (mármint a feleséged) hogy nem becsül meg egy ilyen férfit. Cska olvastam, olvastam és mondom: "Úristen ilyen létezik?" és még csak nem is értékeli... fogalmam sincs mit csinálhatnál, beszélgetésnél ne hagyd, hogy beleszóljon hogy te nem törődsz vele, juttasd eszébe a képeslapokat, virágot, stb.-t. És ha nem is miattad (de amúgy miattad is) a gyereket nagyon sürgősen tegyétek vissa az ágyába, akkor is ha sír, ordít, mert úgy a normális, meg kell tanulni. Ne hagyd, hogy elvegyék a helyed. (még ha saját gyerekedről van szó, akkor sem!)
2012. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy hozzá.A nök a szemeteket szeretik.Azok izgalmasabbak.
2012. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
# ¼ Ok, de miben? Min változtassak?
2012. júl. 6. 14:36
 6/20 A kérdező kommentje:
#2/5 Szerencsés alkat, még arra sincs szüksége. Ha meg eljárt, akkor is barátnőkkel, és női edző.
2012. júl. 6. 14:38
 7/20 A kérdező kommentje:
#3/6 Köszi, jó nevelést kaptam, a nőket tisztelni kell. A visszaszoktatásra meg kitalálok valamit, akkor kezdődött, amikor lebetegedet a gyerek, de könyörgöm, már meggyógyult.
2012. júl. 6. 14:41
 8/20 A kérdező kommentje:
#4/7 Igen, de a környezetünkben vannak ilyenek, és tudja és látja, hogy min mennek keresztül, nem hinném, hogy ezek után még egy szemetet akarna maga mellé. Sajnálom, ez nem én vagyok, de köszönöm a hozzászólást.
2012. júl. 6. 14:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Talán épp ezt a körülugrálást unja vagy szokta meg túlzottan.Nehéz ebbe tanácsot adni.Lehet,hogy majd akkor eszmél ha flörtölni kezdesz.
2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
# 9/9 Hát igen, ezt már többen is mondták, hogy túl jó vagyok hozzá, de mit tegyek, szeretem. Flörtölni meg nem akarok, és nem kívánok mást. Köszönöm
2012. júl. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!