Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz, ha olyan párt akarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha olyan párt akarok, aki nem olyan szegény mint a templom egere?

Figyelt kérdés

A tesóm kifogott egy egyan párt, akinek az anyagi helyzete nem rossz, kb olyan mint a miénk, főiskolát végzett stb, szóval látom azt h jól élnek, nem nyomorognak.

Na most gáz ha én is szeretnék ilyen párt kifogni, és jól élni ahelyett h pl olyat fogjak ki, akinek diákhitele meg miegysmása van?

Nem azt mondom h legyen gazdag, csak ne legyen hitele meg mittudomén mije, amivel hátrányos helyzetbe hoz, és évekig nyomorogni kell.



2012. júl. 13. 11:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem ez alapján szoktak párt keresni.

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Rólad is...

2012. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
anyagias balf*sz
2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, de tényleg szomorú, ha anyagi helyzet alapján elutasítasz egy olyan fiút, aki amúgy lehet életed párja lehetne, csak hát szegények.
2012. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Te tudod, de én például ismerek olyat, aki szegény volt mint a templom egere, de aztán csak beindult a karrierje, most meg már jóéletben él.
2012. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Az első randin majd számlakivonatot kérsz az illetőtől vagy h képzeled el?

Amúgy tényleg nem ez alapján kéne párt keresni. Ha jól akarsz élni, akkor tegyél érte, ne mástól várd el. Ha vkit szeretsz, nem a pénzéért, vagyonáért szereted.

Egy főiskolás, jelenleg jómódú ember is lehet a későbbiekben munkanélküli, vagy ne adj isten balesetet szenvedett. Akkor elhagynád mert az anyagiak már nem úgy alakulnak?

Nyilván kereshetsz így magadnak párt, de nem sokan fogják tolerálni ha azzal nyitsz h milyen a pénzügye:)

2012. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Zsizsik666 ***** válasza:
56%

Szerintem ha dolgos, akar dolgozni, mindent elkövet, hogy jobb legyen az anyagi helyzetetek, akkor lehet szegény is, mint a templom egere. Lényeg, hogy mit tud belőle kihozni. 1-2 év spórolás még nem a világ vége. Ha azért szegény, mert munkakerülő, akkor én azt mondom, lehet nem fog változni és nem jó egy ilyen kapcsolatba belefogni. Viszont ismertem olyat is, aki nem volt szegény, mégis ellustult a barátnője mellett évek múlva, és a csaj dolgozott rá. Szerintem az a lényeg, hogy ki mit követ el, hogy jobb legyen, hiszen akármi közbejöhet gazdagoknál is, betegség, baleset pl.

Amúgy szerintem nem gáz. Ezt neked kell tudnod, a te életed.

2012. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem gáz. Nálam is szempont volt a párválasztásnál az, hogy minimum meglegyen az neki, ami nekem. Nem 14-16éves vagyok, aki még iskolás, szóval nekem tervben volt már a csalás is. Most ha egy férfinek 30-35évesen csak adóssága van, és magát sem tudja eltartani, akkor attól mit várhatok/várhatunk, ha elmegyek szülni? Persze fontos a szerelem, de abból sajnos nem lehet ételt venni és a csekkeket sem lehet befizetni. Viszont, csak a pénz is kevés. Szóval CSAK szempont volt, de nem főszempont. Emiatt nem anyagias vagy, hanem előrelátó!
2012. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
*család
2012. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

na ez igaz h van akinek beindul a karrierje elég jól. Nálunk van olyan, aki szegény, viszont zseni, ő pl biztosan Dr. valaki lesz.

Mi az h anyagias vagyok? Az anyagiasság ha nem nagyon szeretném ha évekig a párom diákhitelét kell fizetnünk közösen?

2012. júl. 13. 11:18
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Az nem gáz,hogy olyat szeretnél,de ha megteszik,vagy esetleg megszeretsz egy szegényebbet és aztán elutasitod az anyagi helyzete miatt,az gáz.
2012. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!