Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert fontos h szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontos h szeressen valaki? hogy oleljen valaki es erezzem hogy szeret? (bocs a helyesirasert de nemreg koltoztem magyarorszagra)

Figyelt kérdés
1 honapja lett vege a 2 eves kapcsolatomnak es tudom ,hogy nem illetunk egymashoz nem akarok vele lenni viszont hianyzik az h szeressenek oleljenek pusziljanak es eleg erzekeny vagyok ilyen dolgok miatt.Mieert fiu vagyok es sok lanyt megkaphatok sokan szeretnenek velem jarni deh engem csk az erdekel hogy szeressen valaki nem a sex es ezek miert vagyok ilyen mit tegyek ellene?

2012. júl. 15. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell tenni ellene, ez tök normális a kamaszkortól kezdve :) intimitásra vágysz, ennyi. keresgélj a lányok között, és fogsz találni olyat, aki iránt többet érzel... onnantól meg egyenes az út.
2012. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elvesztesz valakit, az mindenképpen rossz, úgyhogy túl nagy csodát ne várj tőlünk.De szerezz lánybarátokat azt elég könnyű, és ők majd szeretgetnek, ha aranyos vagy.
2012. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat en sokat szeretek hulyeskedni nagyon baratsagos vagyok:P 20 vagyok de nem latszok annyinak azt mondjak feszt h aranyos vagyok de a lanyok akikkel barat szerettnek lenni jari akarnak velem es en nem tudom h arra van szuksegem h jarjak valakivel vagy masra. Atobbi haver feszt sex sex a lanyokkal en meg ilyen vagyok utalom magamat meg szeretnek valtozni nagyon
2012. júl. 15. 11:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Eleg bu.is duma a haverok megtudnak tuti leb..iznan:))
2012. júl. 15. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok kinek nem fontosak? Miért kellene ellen tenni? Azt meg, hogy szakítás után hiányzik valaki sajnos nem tudod megúszni, vagy megspórolni, de jó is lenne! A megoldást majd a következő kapcsolat hozza szerintem.
2012. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok a volt baratnommel lenni nem fontos mar.Azt mondjak a volt baratoiim h tul sokat olelem puszilom es mutatom h fontosak de h nem mutatom ki az se jo semmi se jo ezert akarok en is kocsog lenni mert ugy nekem se lessz rosz
2012. júl. 15. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember szociális és érzelem lény! Ezért!


29F

2012. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!