Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol van már? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van már? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mikor jön el a szerelem, itt vagyok 20 évesen és sehol semmi kicsit unalmas h a mai lányok csak a sok mű májer után rohannak...

2012. júl. 16. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van már? Itt ülök a négy fal között 20 évesen és még hiszek a szerelemben. Sokat kell még várnod míg valaki bekopog addig is sajnáltasd csak magad vagy kérdezd meg mi lehet az oka ha fel mered itt vállalni a hibáid akkor tudunk segíteni is.
2012. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem futnak a csajok a műmájerek után rossz környezetben élsz ha tényleg ezt látod... változtasd meg a barátaid és lépj ki abból a közegből amiben élsz mert ha ottmaradsz semmi se fog változni de mindenképp legyél nyitottabb azok felé is akik nem érdekelnek, soha nem tudhatod mikor változik a szitu és soha nem tudhatod hogy milyen barátnői vannak:)
2012. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz helyen keresgélsz,vagy mást nem tudok mondani... Én azért ennyi idősen ha ennyire sikertelenül próbálkoznék,elkezdenék azon is gondolkodni,hogy min kéne változtatnom,mert lehet,hogy csak tükörbe kéne néznem,vagy mélyen magamba tekinteni,és akadnának rám a csajok. Lehet,hogy nem kéne ennyire nagy önkritika nekem se,de azért egy idő után elkezdeném tudat alatt is magamat okolni a kudarcokért.Talán okkal,talán nem.

16/L

2012. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hülyén fogalmaztam,na. A te esetedben csajok. :D
2012. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

külsőre kétlem h baj van velem akinek nem tetszik ez van de csak nincs baj ha nem menekülnek előlem a nők a gond az h aki kéne nekem az mindig olyan stilusu pasikat keres akiket inkább most nem is véleményeznék...


Baj max. annyi van velem h aki tetszik és komolyabban szeretnék tőle vmit olyankor mintha nem is én lennék.. Teljesen bátortalan leszek ami ellenkező esetben nagyon nem így van :S

2012. júl. 16. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szélesítsd a tetszésskáládat mindkét irányba :)
2012. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"aki kéne nekem az mindig olyan stilusu pasikat keres akiket inkább most nem is véleményeznék"


Ez fura, hogy akkor te ócsárolod más pasikat mikor itt nyígol. Így már világosabb mi a gond veled csak pont ezek a típusú emberek keresik mindig a kifogásokat. Mikor jön el a szerelem? Hát haver :D

2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!