Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátommal vagyok kenyérr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal vagyok kenyérre lehet kenni de ha telefonálunk akkor egy tapló, miért?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve amolyan legjobb fiu-lány barátok vagyunk.Márciusba már egyszer összejöttünk 1hónapra de közölte h még az exét szereti.Azóta is tartjuk a kapcsolatot teljesen jól ment minden, de felvetette h próbáljuk meg újra én meg igent mondtam.Teljesen normális volt bókolt minden megvolt amit csak egy lány kívánhat.Másnap hívott h akkor tuti összejővünk-e mert lehet h már augusztusba dobni fog, nevettem egyet rajta mondom persze.Kedd óta újra összejöttünk erre ma reggel hívott h lement 2haverjával a Balcsira és szombaton jön.Tök jól elbeszéltünk erre közölte h teszi le és hát lehet megcsal majd párszor.De mindig amikor ilyeneket mondd nevet.A haverjai mondták nekem h remélik sokáig együtt leszünk mert hiányzik neki egy lány stb. De nem értem miért viselkedik így velem?? Lehordja a barátnőim és az ő baráti körébe akar beépíteni... miért ilyen? én 16vagyok ő meg 17

2012. aug. 2. 21:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne ha vki válaszolna mert nem tudom mit tegyek és a barátnőim sem tudnak erre már mit mondani :/
2012. aug. 2. 21:27
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mert nem érdekel, de telefonon én is "bunkó", azaz tömör vagyok. Nem kell azon órákig beszélgetni. A fontos dolgot letudom, és aztán úgyis találkozom vele. Nem távkapcsolatban élek... (most nincs is :D)

F/16

2012. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem azért bunkó mert hamar leteszi hanem azért amiket mondd...
2012. aug. 2. 21:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tökéletes fiú, én se vagyok az. Mindenkiben van valami rossz. Szeresd őt azért amilyen a személyisége. Esetleg beszéljétek ezt meg. :) Ha valakit szeretünk, akkor szeressük az összes hülyeségével együtt!
2012. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én se olvastam végig csak a végéből de szerintem azért olyan mert nagyfiú akar lenni a barátai előtt.én is mindig haverok előtt mindig máshogy beszélek mint pl kettesben.meg azért telefonon is más! :)

de mondjuk ez a balcsis elég nagy köcs.ögség...

2012. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hanariko ***** válasza:
100%

"Lehordja a barátnőim és az ő baráti körébe akar beépíteni"

ez nem jó! mindkettőtöknek meg kell hogy legyen a saját baráti köre, meg persze lehet egy közös is.

De nehogy már ő mondja meg kivel barátkozhatsz mert ez lesz belőle lassan.

Amúgy mégha nevetve is mondja én nem venném jó néven hogy: "lehet megcsal majd párszor"

2012. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen a fiú, mert nem gondol bele abba hogy ez neked hogy eshet.
2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott a p*csába azt rájön a dolgokra.
2012. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Persze szeretem meg elfogadom...

Csináltam azt is h nem foglalkoztam ezekkel csak röhögtem egy sort és annyi.Aztán meg az volt a baja h ő ebbe biztos belekötne és miért hagyok mindent...

Ha meg kiálltam magamért akkor meg túl sok volt a vita..


Már egyszer szakítottunk ahogy írtam is fent, és most ő könyörögte vissza magát....

2012. aug. 2. 21:42
 10/16 Hanariko ***** válasza:
100%
Ha már abból vita van, hogy kiállsz magadért, az elég baj. ez is jelez valamit... nemde?
2012. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!