Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit változtasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cselei kérdése:

Mit változtasak?

Figyelt kérdés

Az utóbi időkben nem mutattam ki a b. nőmnek hogy szeretem. Tegnap előtt beszéltünk telón hogy kimegyünk a szabastrandra é együtt leszünk mert egésznap nem voltunk együtt. Oda értünk és ő mondta hogy szolt a szüleinek hogy jöjjenek ki. Erre én gyerekes módon bevágtam a burcát és kerültük egymást.

Nem akarom elveszíteni a lányt mert egyszerüen nem bírok nélküle élni és csak sírok nélküle.



2012. aug. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

mit változtass??? mutasd ki hogy szereted és nem viselkedsz gyerekes módon...


N22

2012. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden áron vissza akarom szerezni . Pénteken találkozunk . Szerintetek próbáljam azért keresni telefonon ?
2012. aug. 7. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Például azt, hogy megtanulsz helyesen írni.


De az is segít, ha nem viselkedsz hisztis pitsaként férfi létedre.

2012. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!