Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérdésed túl rövid, magyarázat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú. (? )

Figyelt kérdés

Oké, nincs konkrét kérdés. Illetve..

Tizenhat éves leszek, még nem volt barátom (tudom, ebben a korban nincs mindenkinek, ez teljesen természetes, majd lesz).

Állítólag egy kicsit furcsa vagyok, szerintem nem, na mind egy. Én inkább átlagosnak mondanám magam. Nem szeretem a mostani felfogást, ez a tizennégy évesen szex mindhalálig feeling nekem nem jön be. Ne nézzetek egoistának, de azok szerint, akiknek számít a véleménye jó a dumám, nem nézek ki rosszul, van humorom, és szívesen meghallgatok bárkit. A rossz tulajdonságaim a "felvágott nyelvű, a nagyon szeretem, ha én irányítok, és a visszabeszélek minden hozzámszólásra", legalábbis a legjobb barátom szerint. Ezek körülbelül még elviselhető tulajdonságok, szerintem, mégsincs senki, aki szeretett volna közelebbről megismerni. Az iskolában.. hát vagyok, írok az utolsó sorba, de ettől még nem leszek annyira zárkózott. A mostani, korombeli fiúknak szerintem előbbre való a maguk, mintsem a partnerük öröme, éretlenek. Pár húsz feletti fiú/férfi szeretett volna megismerni, de én meg túl idősnek találom őket magamhoz, hisz ők már majdnem dolgoznak, én pedig még csak elsőbe megyek, nulladikos voltam.

A kérdés: Hogyan tudnám elérni, hogy a korombeli fiúk is érdeklődjenek irántam?

Ő.. Kinézetre: nem sminkelem magam, 175cm vagyok, 51kg, nem valami telt, de elég atletikus alkatú.

Nem bánok senkivel lekezelően, de gúnyos vagyok, ha támadnak. Szeretném, ha nem "félnének" tőlem a fiúk (mert a barátom szerint ez is a probléma részét képezi), és én szívesen változtatnék is. Mit tehetnék, hogy egyáltalán észrevegyenek a mai ezerszínű lányfelhozatalba olvadva? Nem szeretnék "páwát", csak egy körülbelül az én értelmiségi szintemen álló barátot.

Lehet, hogy egy kicsit zavaros voltam, ne haragudjatok.



2012. aug. 17. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A "felvágott nyelvű, a nagyon szeretem, ha én irányítok, és a visszabeszélek minden hozzámszólásra" rész elég riasztó tud lenni élőben.Szerintem.
2012. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne támadj le mindenkit ha hozzád szól legyél kedves mosolyogj sokat legyél barátságos
2012. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem is, próbálom visszafogni magam, nem mondom el a véleményem, szinte soha. Én irányítok? Ugyan mit.. Az életemen kívül nem sok mindent, és jelenleg abban is csak egyedül vagyok..:) Na igen.. Még mindig visszabeszélek. de igyekszem változtatni, gyökeresen megváltozni, a többiek kedvére formálni magam.
2012. aug. 17. 14:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: de hát ha egyszer képtelenség az ostobaságaikra mosolyogni? Manapság ezek a népszerű témák? Semmi komolyság, full-fullosan ereszdelahajamat, semminek nem lesz következménye? Mert akkor kezdek kiábrándulni a világból.. De köszönöm a tanácsod, lehetőség szerint igyekszem megfogadni :)
2012. aug. 17. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbálj meg gyökeresen megváltozni, inkább örülj, hogy nem vagy olyan pipogya, hogy nem mersz visszaszólni annak, aki beszólt neked. De! Vannak olyan dolgok, emberek amire/akire nem érdemes szót pazarolni, ilyenkor próbáld meg megtartani a véleményed és ne legyél agresszív.

És ne hidd azt, hogy soha nem lesz pasid - szerintem biztos vannak olyanok, akik az ilyen vadóc csajokra buknak, de ezeket még ne a te korosztályodban keresd.

2012. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem félnek tőled, hanem csak inkább a kisebb ellenállás felé mennek, azaz minek erőlködjenek, mikor vannak engedékenyebb lányok is. A primitív szövegre, meg talán tényleg a visszadumálás a helyes megoldás, de az ok nélküli ellenkezéseknek nincs értelme, és az is kérdéses, hogy a "kivagyiság" eléggé megalapozott-e. Az "ezerszínű lányfelhozatal" meg pont azért jó (ez amúgy a divatmajomkodások miatt, eléggé leredukálódott), mert a fiúk sem mind egy kaptafára vannak (kivéve azokat, akik mégis, de ha azok nem szimpik, akkor egy szegmenst máris figyelmen kívül is hagyhatsz), így már te is része vagy ennek a sokszínűségnek, amiből lehet választani, és aki választhat. Ha meg egyszerűen csak vársz a lehetőségre, az nem biztos, hogy eljön magától, mert néha azért tenni is kell vmit!
2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, eszemben sem volt általánosítani. Tudom, hogy minden ember egyéniség, és mindenki nagyon különbözik. Kedves harmadik válaszoló, én nem akartam megváltozni, és kedves negyedik válaszoló, én így próbálok tenni ezért. Megpróbálom elviselhetőbbé tenni magam mások számára:)

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek megy a zöld pacsi.

2012. aug. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!