Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régen miért volt az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen miért volt az, hogy egyből szerelmes lettem, egy nagyon tetsző lányba?

Figyelt kérdés

Régen elég volt csak meglátni, egyből szerelmes lettem belé. Ez szó szerint így volt, nem is tudtam ellene mit tenni. Illetve azért ha valamiért nem tudtam megszerezni a csajt, frusztrált.

Most viszont már nem szeretek egyből bele egy csajba, illetve azt veszem észre magamon, hogy sokkal többre becsülöm magam most, mint régen.

Ez miért lehet amúgy? Mi ez a változás?



2012. aug. 17. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert már nem vagy szűz????
2012. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regebben nem "beleszerettel", csak megkivantad es meg akartad dugni. Most mar kezdesz felnoni talan?
2012. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!


Szerintem szerelmes is voltam bele, mert minden gondolatom körülötte forgott(legalábbis 1 valakin).

Arra meg sosem gondoltam régebben h ezt csak megdugni lenne jó, és hogy ezért lettem frusztrált.

Az viszont lehet h kezdek felnőni.

2012. aug. 17. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg felnőttél? :)
2012. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
talán igen. De én már régen elmúltam 18, vagy a fiúknál még sokan 18 után is "gyerekesek"?
2012. aug. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!