Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen csajt milyen kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen csajt milyen kategóriába sorolnátok?

Figyelt kérdés

Egyik haverom ismerőséről van szó, szóval csak az elmondottakat tudom leírni.


A csaj nem túl szép, ő mégis eléggé válogat a pasik között. Nem is volt pasija majdnem 19 éves koráig, akkor megunta a dolgot, és összejött a végén egy elég csúnya pasival.

Mindig a kinézetre megy rá, akkor miért nem valami kigyúrtat választott, egy nyápic helyett?

Elég lusta, sütni-főzni semmit sem tud, szinte egész nap a gépe előtt ül.

Elég hisztis is, meg ha nem tetszik amit mond az édesanyja neki, akkor vergődik.

Nem vették fel tavaly a főiskolára, és egy szakközépbe kellett mennie, ezért is vergődött, mert ő nem járhat a főiskola épületében.

Állítólag nem is túl gazdagok.


Én nem tudtam sehová sem sorolni, mivel még nem láttam. De gondolom a leírás alapján valaki csak be tudja skatulyázni valahová.



2012. aug. 20. 10:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

a kigyúrtat úgy értem, hogy jó kondiban van, nem egy nyüzüge nyápicszájú.


Azt még kifelejtettem, hogy a pasija talán még fiatalabb is majdnem 1(??) évvel.

2012. aug. 20. 10:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A főiskola épületébe járhat nyugodtan, mert a kutya nem nézi ki mászik be oda.


A csajról az a véleményem ,hogy hasznavehetetlen. Kategóriát rá nem is tudok és nem is akarok rá húzni.

2012. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én is eléggé meglepődtem h vannak ilyen csajok.


A főiskolás dolog meg az, hogy ő nem ott tanulhat abban az épületben, vagy nem is tudom. Állítólag nagy hisztit levágott.

2012. aug. 20. 10:13
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez nálam a hagyjuk kategória. :)
2012. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
de ez kit érdekel?:D azon kívül hogy itt senkit, téged is miért ha nem is ismered?
2012. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

a haverom kérdezte mit gondolok róla, meg milyen kategóriába sorolnám.

Meg én is kíváncsi lettem, hogy mások hova sorolnák, vagy hogy esetleg kezdenének ilyen csajokkal. :D bár utóbbit tudom, ép eszű nem igen kezd ki ilyen .diótákkal. :D.

2012. aug. 20. 10:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit kezdenék vele? :D Elküldeném albániába egy nyomornyegyedbe 3hónapra, utána soha többet nem rinyálna.
2012. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Diavolino44 ***** válasza:

Ott a gond, hogy a leirt dolgok, teljesen szubjektivek, meg ha jol ertelmezem a haverod haverjarol van szo. Baromi egyszeru valakit megbelyegezni, hogy meg nem is beszelgettel vele, csak masok elmondasaibol epitkezel.


Ime:

19 eves koraig nem volt pasija, de nem azert mert valogat, hanem mert nem jott neki ossze. Majd talalt egy sracot, aki bar kulsore nem tul jo de, legalabb ertelmesebb temakrol is el lehet vele beszelgetni. Mert ha kinezettre ment volna akkor ,egy izmos pasival jon ossze. (mint ahogy irtad is, bar nem ertem, ezen te miert vagy felakadva?)

Nem akarlak elkeseriteni de a mai 19 eves lanyok 90%-a nem tud sutni-fozni sot a legtobb a facebook elott ul.

Hogy az anyjaval vitazik, az megint egy olyan dolog, hogy legalabb van onallo velemenye s 19 evese nem bologat mindenre mint egy pincsi-kutya.

Es vegul, fontos neki a tovabb tanulas s tudja, hogy ezzel 1 evet elveszitett.


A te leirasodbol egy lusta bunko. De lehet egy atlagos frusztralt tini lany is.

2012. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mr.flash mi történt hogy ebe a kategoriába irogatsz? Tán tönkrement a Gps ed és eltévedtél a kategoriák közt!
2012. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Dögmeleg van, nem hozták meg a cuccokat ami kell a maszekhoz, tegnap szétmotoroztam a térdem, amúgymeg szabin vagyok, szóval unatkozom.


De úgylátszik már ismertek. :D

2012. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!