Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Gimit kezdjük, kilencedikesek leszünk, osztálytársak.

Ha rámnéz mosolyog, keresi a társaságom. Járunk msot nyáron nyelvi előkészítőre, elkísérem a buszhoz(vidéki), integet nekem a buszról.Van barátja, de úgy tudom eléggé megromlott a kapcsolatuk.

Lehetséges hogy tetszek neki, vagy ez csak ilyen osztálytársi-baráti viszony?

Köszi előre is!

(14/F)



2012. aug. 24. 13:52
 1/5 anonim válasza:
Hmm.. hát ezt szerintem így még nem lehet megmondani, lehet hogy tetszel neki. Több infó kéne, mert én is rámosolygok olyan fiúra akire csak barátként tekintek. Meg szerintem mindenképp várd meg előbb, hogy szakítson a barátjával, addig ne reménykedj..:|
2012. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetséges de nem biztos..ne görcsölj olyanon akinek van pasija.
2012. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg szakítanak.után azt teszel amit szeretnél.
2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat.

Amennyire észrevettem másra nem annyira rámosolyogni, de amikor velem beszélget, oldalra dönti a fejét, mosolyog, szinte rá se lehet ismerni, mert máskor nem mosolyog csak úgy rá valakire. :/

2012. aug. 24. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ebből még nem lehet eldönteni, lehetséges, de nem biztos. de tényleg várd meg amíg szakít a barátjával, persze addig is beszélgethetsz vele de ne agyalj azon h bejössz-e neki.
2012. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!