Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassabban ismerkedek, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassabban ismerkedek, nincs rózsaszín köd. Még?

Figyelt kérdés

Egy barátom összejött egy lánnyal, ezután egyszer rákérdezett a lány unokatesója, hogy milyen pasi vagyok. Jó leírást kapott rólam :)


Őt kb. egy hete ismerem, összejárunk, ölelkezünk, jókat beszélgetünk, élvezzük egymás társaságát, nem is kicsit.

Már megemlíti, hogy "jövőbeli párja" vagyok stb...

Én is hasonló képpen vagyok vele, de . . .


Ő nem az első lány aki szimpatikus.

Volt már pár hölgyemény akivel összejöttem volna, de vagy volt barátjuk vagy valahogy nem jutottunk odáig, hogy találkozzunk - legtöbbször elutasítást kaptam.

Ezen hölgyek iránt "fellángolást", "belehabarodást" éreztem, "beléjük zúgtam".

Úgy gondoltam ha azt mondja megismerne közelebbről, Én a csillagokat is lehoztam volna neki.


Ő iránta viszont nem érzek ilyet, valahogy "lassabb vagyok".

Imádom, mert a habitusa nagyon tetszik, a gondolkodásmódja szintén.

[A külsőt nem nézem senkinél, mert az ember olyan amilyen belül, a külsőt csak látjuk nem érezzük.]


Abban nem jutok dűlőre, hogy így lesz jó a kapcsolat később ha már ismerjük egymást, vagy így van előre elásva.


Szerintetek?



2012. aug. 24. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz jó akkor szakítasz vele, ennyi, Egyébként az normális ha egy pár csalódás után már nem tennél meg bármit egyből egy lányért hanem tartod a távolságot.
2012. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt sok elutasításban részem, mert a többségnél csak az érzés volt meg, elmondani nem mertem. :)
2012. aug. 24. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ugyanolyan, nem mondtad meg neki, egy idő után úgy érzed hogy nem érdemelnek meg téged. Én is így voltam első barátnőmnek pitizem mint v.mi kiskutya a mostanival már úgy vagyok örüljön hogy velem lehet. És ehhez sok csalódás kellett.
2012. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"a mostanival már úgy vagyok örüljön hogy velem lehet. És ehhez sok csalódás kellett."


Hmm, teljesen eltaláltad. Köszi ;)

Valahogy én is így vagyok... (és már jobban érzem magam hogy nem vagyok evvel egyedül :) )


Csak nem tudom ez így jobban fog működni mint egy olyan kapcsolatban amit régebben elképzeltem, amikor lehoztam volna a csillagokat is, avagy ahogy Te írtad "pitizem mint v.mi kiskutya"?

2012. aug. 24. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy jobb lesz így, de én már meguntam hogy bármit megtennék értük és még engem néznek szánalmasnak. Rá kellett jöjjek egy lány se ér annyit hogy hülyét csináljak magamból. Persze mindig kedvesnek kell lenni de úgy látszik ezek a mai nők a bunkókat szeretik, nem értem miért van ez így, nem örülök neki de nem lehet mit tenni.
2012. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mint minden ember, gondolom mindig úgy gondolod, hogy az aktuális pillanatban a jó döntést hozod, és csak később jössz rá, hogy lehet, hogy nem azt kellett volna, a "rózsaszín köd" olyan, hogy csak onnan tudod, hogy benne vagy, ha már mindenki azt mondja, vagy ha már "kijöttél" belőle

ha nem megy, ne erőltesd, de ha tetszik, miért ne érne meg egy próbát? :)

2012. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!