Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak egy ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

Régebben bejelölt valami csaj elkezdett írogatni nekem. Oké én visszaírtam. Egy idő után viszont rámtelepedett, zaklatott, a képeimet nézte állandóan, illetve az adatlapom. Totál felidegelt, én mondtam milyen gyerekes, zaklató csaj. Ő letiltott, sőt jelentgetett facebookon, pedig ő zaklatott.

Mondom hála a jó égnek nem zaklat többé. Elttelt 1-2 hét, újra írkálni kezdett, szóval vastag bőr van az arcán. Mondtam neki h hogy képzeli, meg jelentget, most meg megint írogat? Erre írja, hogy elkapta a hév, bocsánat, meg fog változni. Ekkor még nem tiltottam le. Írkált naponta több levelet, a képeimet, meg az adataimat nézte állandóan. Felidegelt nagyon, mondtam, száljon már le rólam, meg milyen gyerekes, meg minek írkál állandóan? Erre írja h én hogy megaláztam, senki nem alázta meg ennyire soha. Jó, másnap megint írkál, és mondja bocsánat stb. Én már nem bírtam, mondtam nem érdekel. Azt írja megváltozik, adjak neki még egy esélyt. Jó én letiltottam.


Erre kicsit később bejelölt egy debreceni csaj, most kiderült róla, hogy az a csaj küldte rám, hogy férfkőzzön a bizalmamba, és beszéljen rá, hogy oldjam fel, és adjak neki megint mégegy esélyt. Meg az a csaj írogatja h megéri ha jóban leszek vele, meg az ő kedvéért legyek vele jóban.


Szerintem az a csaj sem valós, hanem a zaklató csaj az, csak csinált egy kamuprofilt. Szerintetek nem elmebeteg az ilyen aki folyton zaklat, megsértődik, jelentget, utána meg nem szál le rólam? Állandóan írogat, nem hagy nyugodtan élni stb. Meg ez a színjáték is azzal a csajjal akit rámküldött...


Amúgy sosem találkoztam a csajjal, szerintem ő mégis belémesett... Amúgy nem tetszik a csaj, meg nem is szép. Mégis erőltetné magát rám... Normális az ilyen?



2012. aug. 25. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem hagy nyugodtan élni mert nem tudsz fb-zni.Azt a kva ez ütött.Ne legyél már ekkora kocka g*ci.Ne menj fel ne írj vissza szard le nehogy abbahalj már bele hogy vmi retardált írogat.Minek fogadod el ismeretlenek bejelölését.Ha hülye vagy meg is érdemled.
2012. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az h nem hagy nyugodtan fb-zni, hanem amit írogat, azon úgy felhúzom magam, hogy...
2012. aug. 25. 19:10
 3/11 A kérdező kommentje:

A jelölést meg azért fogadom el, mert kíváncsi vagyok mi az indoka, hogy honnan ismer.

Egyébként meg rég letiltottam, ő mégis megtalált kamuprofillal. Ő valahol állítólag már látott engem.

2012. aug. 25. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:

irigyellek a problémád miatt, de komolyan :D amúgy az ilyennel egyet tudsz tenni, ha levegőnek nézed és kész ! ÉN kis faluban nőttem fel, nálunk a sz.arkavarás és a pletyka ment, amíg ott éltem azért, most meg azért mert nem tudnak rólam semmit... eleinte én is nagyon rosszul viseltem, mára már nem érdekel ! Ne írj vissza, ne tiltsd le, csak ne foglalkozz vele , ennyi, majd megunja !


Egyébként honnan tudod , hogy nézi a képeidet, meg az adatlapodat ?

2012. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél másodperc tiltani, és akkor már nem tud írni... hatalmas problémáid vannak amúgy, szinte már azt hiszem, hogy azért írtad ezt a sok szart, hogy elmondhasd a nagyvilágnak, hogy irántad bizony érdeklődik ám egy lány. Ki nem szarja le?:D
2012. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"Egy idő után viszont rámtelepedett, zaklatott, a képeimet nézte állandóan, illetve az adatlapom."


Ennél a résznél konkrétan besírtam. Már azt is megtagadnád, hogy az adatlapod meg a képeid nézze? X'D Azokat te magad tetted ki magadról...


Illik rád az a férfiatlan név, mert minden vagy te fiam, csak férfi nem, bocsi.:D Nem igaz már, hogy egy ilyet nem tudsz lerendezni, és itt kell kérdezősködnöd...

2012. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam...

Inkább ne érdeklődne!

Egyébként sokkal több, rosszabb problémám van, épp ezért idegesít és húz fel ennyire az idétlensége annak a csajnak.

Aki itt lehúz hogy csak ennyi problémám van, az jobban tenné ha elgondolkozna, mert attól hogy nem írom, meg nem mondom, sokkal több, rosszabb problémám is van, és ez az idióta csaj csak tetőzi.

Azért drága barátaim nem kellene előre ítélkezni, mikor semmit sem tudunk...


Egyébként meg azért kérdeztem h mit tegyek vele, mert hiába tiltom le, írogat kamuprofillal stb...

2012. aug. 25. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Imi te vagy az?
2012. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ismerkedni akarhatott gondolom. De szörnyű.
2012. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérlek drága fiam, ne szaporodj tovább. Egy is sok belőled.
2012. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!