Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, tudom, hogy sokan azt írjátok majd, hogy ennyi idősen ciki, de még nem csókolóztam úgy igazán...

Van egy lány, aki nagyon megtetszett, én is neki, igazából kihozta belőlem azt, amit úgy utáltam mindigis, mikor sorokon át annyit irogálunk: én szeretlek jobban,stb...

szóval lényeg, hogy nem merem megkérdezni tőle, de igazán érdekel, hogy ő csókolózott-e, mert még nem tudom igazából milyen, és félek, hogy amire a legjobban vágyom, elc seszem és ez rossz benyomást kelthet :(



2012. aug. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne félj megkérdezni tőle nincs benne semmi

Ha ő már rutinos benne nyugodtan mond meg neki hogy te még nem csókolóztál nem ciki . Ha igazán szeret ahogy mondtad és véletlen elbénázod meg fogja érteni :) 14/L am én is most csókolóztam először és nagyon nem jött össze de jót nevettünk rajta és ennyi :)

2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy :)

akkor beszélek vele!

2012. aug. 26. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyu, először is nem ciki. Egyáltalán. Vagyis én nem tartom annak.

Másodszor, csak kezdj el vele beszélgetni a csókról. Vagy egy filmről, amibe volt csók. És utána csak szimplán azt mondod: Ha már itt tartunk, szeretnék tőled megkérdezni valamit. Te már csókolóztál?

Ennyi, én nem tartom durvanak, ha egy fiú megkérdezi tőlem. Az én barátom is megkérdezte és tök normális volt.

Szóval csak lazán.

15/L

2012. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, átestünk a dolgon :)
2012. aug. 26. 19:53
 5/7 anonim válasza:
És milyen volt? Meséld el léccives ha már segítettünk.
2012. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A csók még nem esett meg, de megkérdeztem... nem tudom mire vagy kíváncsi...

Csak megkérdeztem végülis, hogy Csókolózott-e... kicsit zavarban voltunk sztem mindketten, de kiderült, hogy ő sem...

2012. aug. 28. 21:18
 7/7 anonim válasza:
Akkor jó. Ha csók is lesz akkor azt is írd le hogy történt milyen volt. Sok sikert .Hajrá.
2012. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!