Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinájak? Hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinájak? Hogyan mondjam el neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.A pasim 20. Ő imádja ha kézzel elégítem ki. Jobban mint a sima sexet...és ezért mostanában már alig sexelünk..általában csak kézzel elégítem ki... de jobban örülnék ha többet sexelnénk ...ezt hogy mondjam el neki?? Mert tudom hogy neki sokkal jobban esik ha kézzel elégítem ki... (nem tudom miért).

2012. aug. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ne elégítsd ki olyan gyakran kézzel, azt annyi.
2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és ő is kinyal vagy csak te munkálkodsz?
2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából..csak én...
2012. aug. 27. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Remek. Akkor készülj, hogy olyan 30-40 ajánlatot fogsz kapni hamarosan akik szívesen kinyalnak a barátod helyett :)
2012. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod önző... Csak a saját élvezetét nézi. Igazából kétlem, hogy bármit segítene, ha beszélnél vele, mert erre magától is rá kellett volna jönnie, hogy a szex nem abból áll, hogy ő kielégül...

Amúgy simán mondd meg neki, hogy TÉGED ez nem elégít ki, szóval jobb lenne ha tenne ő is valamit te érted. De mint mondtam, az már régen rossz, ha ezt így külön a tudtára kell hozni.

Ugye tudod, hogy nem szerelmes beléd?


28/n

2012. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ossel teljesen egyetertek.:)

leirt mindnnt.:)

2012. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!