Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem vele h járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele h járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Van egy régi (fiú) haverom, nagyon jóban vagyunk, hülyéskedünk a barátnőimmel meg minden. Valahogy a tudtára szeretném adni, hogy járni akarok vele. Mégis hogyan közöljem vele?

2012. aug. 28. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor kettesben vagytok smárold le azt nem fogja félre érteni és ha visza csokol tudod h lehet valami
2012. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"járni akarok vele" Ha én ezzel a rétinigger dumával közeledtem volna a kiszemelt csajoshoz hát elküldött volna a sunyiba és ugrott volna a fincsi nuni.A kérdésedre a válaszom :Használd már az agyad!
2012. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahova kettesben. Kezdj el vele flörtölni, hogy érezze, már nem csak haverként tekintesz rá.

Ha úgy veszed észre, hogy vevő a dologra, akkor később - több randi után! - mondhatod neki, hogy arra gondoltál megpróbálhatnátok együtt.

Azonban ha ő továbbra is haverként kezel, még mindig nem lesz ciki, mert nem azzal támadtam le, hogy " te figyelj, járni akarok veled"

sok sikert.

2012. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pff. ajánlott levélben.. szted mégis hogy, te nagyon hibás? :D Megmondod neki, oszt' jónapot.
2012. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, szűnjetek már meg! A csaj hívja a fiút el valahova? Jó, hogy nem kéri meg a kezét. Hát pl. legyél vele kedves és ne viccelődj vele mindig. lássa, hogy komolyan szeretnél vele beszélgetni. Ha 16 alatt vagy nem szóltam XD
2012. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!