Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Ez esetben mit lehet tenni? Van ötletetek, tippetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe 9. osztály vége óta szerelmes vagyok, de nem tudtam vele összejönni. Aztán 10. osztályban összejött az egyik osztálytársammal és minden szünetben smároltak a termünkben, ahol így kénytelen voltam végignézni. Aztán a mostani nyári szünettel javult a helyzet, nem látom őket csókolózni, bár még facebookon írogatnak egymásnak szerelmes üziket (üzenőfalon, hogy mindenki lássa, köztük én is), de ezt még el tudnám viselni. Borzasztóan fájt őket együtt látni tavaly is, de valahogy kibírtam. Viszont most úgy érzem, hogy ezt még egy évig nem tudnám elviselni. Szerintetek mit csináljak? Ja, amúgy a pasija meg haverom és a lánnyal is barátok vagyunk, de érzem, ez így nem maradhat. Viszont nem látok esélyt a "boldog végkifejletre".

2012. aug. 31. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ne legyél szerelmes! Mi a f@sznak, ha REMÉNYTELEN? tarts mindenkitől 2 lépés távolságot és jóra fordul az életed!

A szerelem egy plusz jó dolog az esetek 0,1%-ban a többiben szív vele az ember. Válassz!

2012. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valaki mást, és amit ilyenkor tehetsz, keress hibákat a csajban, így a testedet és az agyadat arra készteted, hogy ne lássa tökéletesnek a számodra, és ne jöjjön be neked tovább, és ténylegesen barátként tudj ránézni
2012. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ha nem felejted akkor ez van. Tűrd férfiasan.

És sose sajnáltasd magad!

2012. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a jótanácsokat. A második kommentelő sokat segített. Erre még nem is gondoltam. Szóval, kösz.
2012. aug. 31. 14:50
 5/7 anonim válasza:

Ha küldözgetik a szerelmes üzeneteket, akkor lényegtelen. Az a baj, hogy ha a csajjal nagyon jóba leszel, ha szakítanak a sráccal, kevés az esély, hogy te a potenciális barát kategóriába kerülsz, inkább a lelki szemetesláda leszel...


Másrészt mivel kellemetlen lenne az exbarátja előtt járnia mással, valszeg nem osztálytársat fog keresni ismét....Tapasztalat...


Voltam hasonló szituban, az a legjobb, ha nem beszélsz a csajszival többet, kerüld, ne feltűnően, csak próbáld magadban "leépíteni", ezzel könnyebb lesz elfelejteni. Illetve keress mást, nekem anno az segített, amikor reménytelenül szerettem egy lányt, hogy találtam egy másikat, aki teljesen kiverte a fejemből a gondolatát.


Hidd el menni fog. :)

2012. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, megpróbáltam más lánnyal is összejönni. Az osztályból, de az sem jött össze, vele is csak barátságban vagyok, és nem úgy néz ki, hogy összejönnék vele. Mert többségében az történik, hogy kedveskedek neki(pl. megdicsérem, milyen szép a ruhája, stb.) erre pozitív visszajelzést kapok. Kövi beszélgetésben is úgy érzem, mintha akarna valamit, de 3-4 alkalommal ez a pozitív sugárzás eltűnik, és az egészet kezdhetem előről.
2012. aug. 31. 15:37
 7/7 anonim válasza:

Próbálj meg ne osztályból keresgélni. Velem is ez volt, osztályból próbálkoztam, nem jött össze. Máshonnan nehezen tudtam elképzelni a dolgot, mert nem voltam nagy bulizós, és nem is nagyon haverkodtam más osztálybeliekkel, igazából lehetőség se volt nagyon rá.


Mondjuk én úgy csináltam az ismerkedést anno, hogy iwiwen megkerestem a kiszemelt leányzókat és rájuk írtam, csak úgy. Aztán vagy összejött a dolog vagy nem. Végül amúgy mégis egy osztálytársammal jöttem össze, és rájöttem, hogy zavart, hogy az osztályban mindenki tudott mindent rólunk.


Én amondó vagyok a fiúknak a csajozás középsuli után indul be főleg...Fősulin mindenképp! De amúgy megpróbálhatod facebookon megkeresni, bejelölöd, és ráírsz, valami közös témával kapcs, sulis program, egy tanár mekkora idióta... vagy megnézed mit szeret, vagy miket posztol ki..Aztán ha látod a szimpátiát a válaszaiban, akkor akár egy találkozót is felajánlhatsz neki!

2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!