Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Suliban nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban nagyon tetszik egy srác, hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eggyel fölöttem jár, egy óránk sincs közösen, nem is ismerjük egymást... (sem beszélő, sem köszönő viszony) sajnos.:( de nagyon tetszik több éve, és szeretnék vele megismerkedni! milyen jeleket adjak? vagy menjek oda hozzá beszélgetni..? (valószínűleg tetszek neki mert szokott nézni:)

17/L



2012. aug. 31. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nyerd el pókeren
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre köszönj neki ha meglátod,vagy akár beszélgetést is kezdeményezhetsz vele valami hétköznapi témáról :)
2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
51%
kérdezd meg h lenne e a pincsikutyád?de jó lenézően mond,arra bukni fog.ha meg akar szólalni kiabálj rá h nem mondtad h beszélhet.ezután hagyd ott de a vállad felett szólj vissza h holnap megkereslek.
2012. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd őt a szünetben meg mosolyogj ha rádnéz. De fontos hogy egyedül legyél. Én is így bäsztam rá. Volt egy csaj, a barátnőjével folyton engem néztek. Egyik nap odaküldték hozzám egyik osztálytársukat hogy kérdezze meg tőlem ki tetszik nekem, én gyökér meg a barátnőjét mondtam annak a csajnak akinek bejöttem, a csaj azóta is kivan rám:D idegbajos egy p.unci az egyszer biztos:D
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. és 3. komolyan fárasztóak ezek a kommentek, ezekben örömötöket lelitek? mert engem kikészítenek, tehát aki ilyet akar ide írni, kérem mellőzze...

2. köszönöm a válaszodat, de nem ismerjük egymást, mégis furcsán nézne rám ha random rá köszönnék... mit csináljak?:(

2012. aug. 31. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem nézne ki furán...

egy suliba jártok,igaz??

akkor simán köszönhetsz neki :)


2-es voltam

2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer titokban kövesd őt. De úgy hogy senki se lásson és amikor már távolabb.vagytok, akkor köszönj oda neki, mintha csak összefutottatok volna. Kérdezd.meg tőle, hogy mennyi az idő. Kérdezd meg, hogy merre megy haza...
2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 blablabla999 válasza:
Fogadj fel albánokat, hogy vágják be egy lesötétített furgonba.
2012. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!