Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megpróbálnátok mégegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok mégegyszer?

Figyelt kérdés
Kétszer szakitottunk már exemmel azért mert tul messze lakunk egymástól..a második szakitásunk után neki volt már másik barátnője de szakitott velem és mostt szeretné ha ujrakezdenénk...de sztem nemjó ötlet igaz én szeretem de szerintem ő már nem:/

2012. szept. 17. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
bele nem kezdenék.megint szakítás lenne a vége
2012. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a barátodnak csak addig kellessz mig jobbat nem kap nállad. eggyértelmü.
2012. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyel naiv. A szerelem elmulik, aztan meg fogni fogod a fejed, hogy mekkora marhasagot csinaltal. Ne alacsonyitsd le magad, jobbat erdemelsz, nem egy ilyen pasit, nem bizonytalansagot.

FELEJTSD el azonnal, hogy ujra osszejosz vele.

2012. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vadoc0 válasza:
Én 3x jöttem össze a barátommal és már lassan 1 éve együtt vagyunk :D de igaz mi nagyon közel vagyunk egymáshoz..
2012. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!