Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Teljesen őszinte leszek. Világ életemben az voltam. Aztán jött a kedves párom, aki mindent, amit én anno tettem (pl. társkeresős regisztrációtól az alkalmi kapcsolatokon át, egész addig hogy én a legjobb barátomtól éjjel 1kor jövök haza) elítélt és rossz szemmel nézett. Egy füllentéssel kezdődött aztán sajnos mindenben elkezdtem hazudni neki vagy picit jobb színben feltüntetni, amit ő elítélt vagy amiért tudtam, hogy mérges lesz. Ő azt mondja, mindent elfogadott volna, ha elmondom, de ez nagyon nem úgy tűnt. Ez a végén már eléggé elharapódzott és "megszoktam", sőt már a barátaim is megszokták hogy kamuzni/falazni kell. Most úgy egy hónapja leálltam ezzel, bár egy régi butaságom még visszaköszönt amiben nem voltam vele őszinte és mai napig is szépítgettem a dolgot amit tettem. Szimplán mert nem akarok foglalkozni vele, és mert megbántam és elfelejteném. Kivételesen ez tényleg rossz dolog volt , de a kiváltó oka pont az ő viselkedése volt. Most közölte hogy "megbocsát" (cinikus hangnemben) és már nem fog harcolni a hazugságaim ellen. Viszont nem tudom, kell-e nekem ez a kapcsolat ezek után.Köszi aki elolvasta!

2012. szept. 20. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
1szerű, ha szereted, akkor ne szakíts, és változtass a dolgokon. Ha nem szereted akkor semmi értelme tovább vele lenni.
2012. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes a dolog.. ezt magadba kell letisztáznod, hogy továbbra is hazudni akarsz neki vagy sem! Mind kettőtök hibás akkor ezek szerint. Ebbe gondolkodj...a hazudozás nem vezet jóra sosem. Ha rossz dologról is van szó az ember jobban megérti hiába hiszed, hogy nem. Amit súgnak belül azt csináld, szerintem nem érdemes szakítanod ha persze nem olyan nagy a gond, és persze te akarod még ezt.
2012. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egy olyan emberrel együttélni,aki nem tud téged elfogadni olyannak,amilyen vagy? Szerintem hagyd a p.csába!
2012. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszerű szerintem.

ne magyarázkodj többet,eddig is minek tetted.

ha meg cinikuskodik arra ez a válasz-anyáddal flegmázz!

mondjuk ahogy elnézem neked a fejedre van nőve egy kicsit a lány.

ha helyrebillented az egyensúlyt,akkor nincs szükség a szakításra szerintem.

csak szüntesd be a csaj-most rajtakaptalak te gazember!-játszmáját.

2012. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem "kellett" nekem szakítanom, megtette ő. Mert nem akar palimadár lenni, hiába szeret. Szerintem ez azt takarja hogy nem szeret eléggé, vagy nem ő az igazi.. Igazából mindkettőnket hibásnak tartom, úgy tűnik nem ment ez nekünk valamiért. Most már a túléléshez várom a tanácsokat, nem léptem még ki ilyen hosszú (másfél éves) kapcsolatból..
2012. szept. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!