Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez most mi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi, vagy hogy van? én nem értem.

Figyelt kérdés

Az egyik iskola társam közölte velem hogy tetszek neki még aznap beszélgetünk utána vagy 3 hétig nem találkoztunk.Utána megint össze futottunk és mondta hogy szeretné majd megfogni a kezem ha úgy adódik meg köszönne puszival.És majd szeretné ha a barátnője lennék.

Nem rég közölte velem hogy nem tudna úgy szeretni.És hogy az érzelmek jönnek mennek.

Most mi van vele ?hogy van mi van ?nem értem ezt az egészet.Valaki magyarázza már el. :(

Előre is köszönöm ! :)



2012. szept. 22. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzelmi analfabéta. Most nemtom,erről tehet e vagy sem,a lényeg,h képtelen szeretni. Neked kell szép lassan elvezetni a szeretethez. Nem lesz könnyű,de ha te szereted őt,akkor hajrá!
2012. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod esetleg tudnál tanácsot adni hogy hogy tegyem vagy érdemes ezzel foglalkoznom egyáltalán ?Lehet hogy csak kifogás és lehet hogy talált egy másik lányt mondjuk rákérdeztem és azt mondta hogy nincs más. de kitudja
2012. szept. 23. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez a másik lehetőség,h talált mást,sajnos ez is benne van a pakliban,de ezt már neked kell kiderítened. Hajrá!
2012. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Ha esetlen 12 korul, akkor "normalis" viselkedes a fiutol, gondolom Te voltal az elso csajozasi kiserlete, kb. ebben a korban normalis ez a majd megfogom a kezed, meg koszonjunk puszival-duma.

2012. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17/L 23/F
2012. szept. 24. 21:53
 6/7 Hanariko ***** válasza:
a kérdés alapján azt hittem kb. 14 évesek vagytok xD am eléggé éretlen még szegény.
2012. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vastagon szard le, gyerek meg.

Ezt ne akard megerteni, mert nincs benne semmi logika. egyszeruen lepj at rajta!

2012. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!