Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai?

Figyelt kérdés

Manapság mindenki azzal jön hogy a gyerekkor kimarad és a többi. És én szeretnék "gyerek" maradni ameddig csak lehet. (mondjuk a személyiségem is elég gyerekes.)És mostanában kezdenek tetszeni a fiúk. Van egy évfolyamtársam akivel szemeztem. És arra gondoltam ha elhív randira igent mondanék,vagy ilyesmi. Tavaly egy csomó évfolyamtársamnak lett pasija és én is gondoltam rá,hogy milyen jó lehet szerelmesnek lenni. Van önbizalmam csak kicsit furcsán érzem magam(Én vagyok egyedül olyan lány az osztályban aki nem sminkel. A barátnőim csak épen hogy)Szerintetek korai lenne járnom valakivel?

14/l december 4.én leszek 15 és 9.es vagyok.

UI:Azért nem sminkelem magam ,mert szép a bőrőm és a szempillámat már így is festettnek nézik. A számat azért nem festem mert fogszabályzóm van(bár szerintem jól áll). A szemem elég nagy és ráadásul szemüveges vagyok.



2012. szept. 30. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdés te hogy érzed?
2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az élet nagy kérdései.. :DD
2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én még kicsit korainak érzem,de anyum szerint nem kellene állandóan gyereknek maradnom. 2.neked meg azt üzenem hogy ez a gyakorikérdések :)
2012. szept. 30. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is 14-15 évesen kezdtek el inkább érdekelni a fiúk, de legbelül én sem voltam felkészülve a pasizásra. Mondjuk a visszahúzódó, félénk személyiségem miatt nem is nagyon került rá sor. Szóval sztem. teljesen természetes, amit érzel, csak ezt nem kell annyira hangoztatni. Szerintem.
2012. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fested magad, mert nem kell. Ebben a korban semmi szükség rá. Pont.

A szövegből érződik, hogy a szerelem érzése hiányzik neked és nem akarsz lemaradni a barátnőidtől.

Találd meg azt a középutat, hogy a srác legyen vonzó, nem az érzés, de ne is szép szőke herceget keresd!

2012. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fiú elég helyes... :). És igen nagyon jól kivetted,utolsó. Köszi a választ,megpróbálom magam tartani hozzá :)
2012. szept. 30. 11:35
 7/8 anonim válasza:
Az a lényeg,hogy érzed!15 évesen már ez teljesen normális! :)
2012. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. okt. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!