Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfinak ajándék a párjától....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak ajándék a párjától. (inf. Lentebb. ) mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Szoktunk romantikázni, kb 2hetente hétvégén, így az nem lenne nagy dolog..Tusfürdő,spray,bögre,maci?! Az meg olyan átlagos.. Kapott már porcelán ajándékot, szíves 'hó'gömböt,rajzot(én is kaptam tőle) és én most valami különlegeset szeretnék :S ruhára,textilre nem is gondolok.. De ez a 'különleges' dolog olyan legyen, ami mindig emlékeztetni fogja őt rám! Sok-sok ötletet kérnék szépen! Köszönöm!


L/17



2012. okt. 2. 01:56
 1/2 anonim ***** válasza:
vmi ékszer amibe belegravíroztatsz vmit pl a dátumot amikor összejöttetek vagy a nevetek...vagy egy kispárna amire rányomattatod a saját képed :D vagy..elmentek tetoválást csináltatni és ugyan azt magatokra varratjátok és te fizeted ...
2012. okt. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a nevét nehogy magadra tetováltasd én is beleestem ebbe a hibába hidd el felesleges ha szeretitek egymást tetkó nékül is megy!!! mondjuk vegyél egy szív alakú kulcstartót és glavíroztass bele valami szépet vagy karkötőt vagy lepd meg egy sexy fehérneműben....
2012. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!