Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltoznak a szülei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoznak a szülei?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Járok egy fiúval, már 1 éve.

Most felvitt a szüleihez, bemutatni.

Beszélgetés közben kérdezték, hogy a szüleim mit dolgoznak?

Én mondtam hogy Szobafestő vállalkozó.

Beszélgettünk tovább, és egyszer csak az anyukája azt mondta, hogy igazán nem egy munkás család gyermekének szánták a fiukat. Az Ő férje a parlamentben dolgozik miniszteri sofőrként.

Én köpni nyelni nem tudtam.

(Egyébként én orvos szeretnék lenni, és apám még költségtérítéssel is tudna taníttatni.)

Egy egy rövid ideig még ott ültem, majd felálltam és elköszöntem.

Az anyja mondta, hogy hát ebédre hívott, miért nem maradok? Mondtam hogy nem érzem jól magam.

Szólt a fiának, hogy kísérjen haza, mert az úgy illik.

Elkísért, és kérdezte, hogy mim fáj, mi a bajom? Kérdeztem, hogy te nem tudod?

Értetlenedet. Magától nem jött rá, hogy mi a bajom.Most egy hete nem találkoztunk, és Ő midig hív telefonon.

Nem szólt semmit az apám és a családom védelmében.

Mit várhatok ezután tőle, Szakítsak vele? Olyan lesz mint az anyukája? Nem szeretném. Mit csináljak?



2012. okt. 4. 22:36
1 2 3
 1/22 Hanariko ***** válasza:
emiatt ne szakíts vele, de tudatosíthatnád benne hogy mi volt a bajod. Nem volt ez szép dolog az anyuka részéről.
2012. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mindig azok a nyavalyás anyósok... egyébként mindegy milyen lenne a nő, az ő pici fiának egyik se elég jó, szerintem sz..jál rá, pukkadjon meg magában, nehogy már miatta ne legyél boldog... ;)

24/F

2012. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hole Hunter ***** válasza:

Sztem végezd el a doktorit...aztán közöld a kedves "mamával", hogy valószínűleg nem egy sofőr fiát gondolod magad mellé...

A srácot csak akkor dobd, ha befolyásolható anyai részről (az elviselhetőnél jobban).

2012. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De ha a Peti nem értette meg, hogy mi bánt, akkor Ő milyen lesz a kapcsolatunk során?

És mennyivel különb egy sofőr, mint egy festő?

2012. okt. 4. 22:50
 5/22 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Egy miniszteri sofőr pontosan ugyan azt a munkát végzi, mint egy szippantós autó sofőrje...mindkét esetben ugyan azt szállítanak! :D

Amúgy semmivel sem különb, mint a festő...sőt! (mondom ezt sofőrként!:))

2012. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jaj! Most megnevettettél!
2012. okt. 4. 22:56
 7/22 anonim ***** válasza:

Miniszteri sofőr??? Hú de jót röhögtem. A hasamat fogom. Mondd, hogy nem igaz!

Eszembe jutott Schneider Mátyás a szippantós a Hyppolitból!

Ha valóban szereted ezt a fiút, ilyeneken nem kellene megsértődnöd! Lesznek még sokkal nagyobb problémák is az életbe. Akkor mit fogsz csinálni? Ne akard, hogy megvédjen Téged az anyjával szemben, akitől még függ is. Ne állítsd választás elé, mert akkor pokol lesz az életetek. Vannak dolgok amiket le kell nyelni. Aztán egy jót röhögni, mert ez a sofőr poszt tényleg kabaré. De neked kell tudnod, mit bírsz elviselni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz!

2012. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ez lol... anyuka mit dolgozik? az sajna nem derül ki, de kinézem hogy egy kitartott buta pics*


mellesleg én megmondtam volna neki, hogy a jogosítvány feltétele a 8 általános, innentől kezdve nem kéne nagy dologként értékelni egy sofőr állást...

2012. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Most látom, nem vagyok egyedül. Másnak is a szippantós jutott eszébe, csak más megközelítésben. Nem fogok tudni aludni a röhögéstől!
2012. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Jó! Lehet, hogy nektek nevetséges dolog ez, de nekem problémát okoz. Hogyan beszéljem meg a Petivel, ha nem is érti, hogy mi az ami bánt. Nem azt szerettem volna, hogy kiálljon és leszidja az anyukáját, hanem amikor hazakísért, akkor legalább mondta volna, hogy ne haragudj az anyukámra, mert Ő csak jót akar nekem, de nem tudja, hogy mennyire szeretlek vagy valami ilyesmi.

De azt mondta, hogy nem érti, hogy most miért sértődtem meg, és miért hazudtam azt, hogy nem érzem jól magam.

Nem tudom, érthető e amit mondok?

2012. okt. 4. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!