Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer feltettem itt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer feltettem itt egy kérdést, hogy hogyan mondjam el egy osztálytársnőmnek, hogy szeretem. Na hogy reagált?

Figyelt kérdés

Megírtam a levelet a "titkos imádótól". Informatika óra előtt én maradtam fent utoljára a teremben, aztán egy tábla csoki kíséretében a padjára tettem, ám amikor flértünk a teremben és megpillantotta a levelet, nem fogatdta kitörő örömmel. Alig akart hinni a szemének és az osztályból egyedül őt nem érdekli ez a téma.

szerencse, hogy színészi képességekkel vagyok megáldva ("tanárnő, azért nincs kész a házim, mert az éjjel feltaláltam az időgépet, és egy veloczyraptor megette" :D), úgyhogy senki nem jött rá, hogy én írtam a levelet. De engem zavar, hogy nem érdekli, hogy ki vagyok, zavar, hogy a barátnőivel viháncoltak a levél olvasása közben, de legjobban az zavar, hogy nem sikerült benne kíváncsiságot ébresztenem, nem vágyik megismerni a "titkos imádó" romantikusabb oldalát.

Huh... vélemény?

amúgy 15/F...



2012. okt. 9. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Te hogy érzenéd magad, ha valaki rádrontana a semmiből, csak mert tetszel neki??


Ismerkedni kell, haverkodni, aztán alakulnak a dolgok.

Ez olyan, mintha meg akarnál csókolni valakit, hogy beléd szeressen.

2012. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a nők nem szeretik a nyálas fiúkat, engem ezért dobtak...
2012. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy viháncol mer egy éretlen 15 éves csitri. Meg lehet nem is vágyik kapcsolatra szóval ezért ki sem akarja deríteni ki küldhette.
2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaj,pont az ilyen lány-reakciók miatt lesznek a kedves,romantikus srácokból bunkók.

Ne vedd fel,több oka is lehet.

-stréber,15 évesen a tanulásra koncentrál kizárólag

-éretlen (nem baj,milyen legyen egy 15 éves) ezért viháncol a barátnőivel

-nem mutatta hogy érdekli,mert a barátnőitől jön az "úúúúúúúúúúúúúúúúúú"

-bármi más.

2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha levelezés a megoldás, jobb, ha vársz még egy kicsit ezzel a "szeretem" dologgal. Kicsit érni kellene még agyban, ha nem tudsz jobb megoldást kitalálni, vagy nem mersz máshogy kezdeményezni. Egyébként marhaság elsőre ilyet mondani, hogy szeretem...
2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nemérdekled?Az hogy nemmutatja ki az nemjelenti azt hogy nem érdekli.

Emellett egy kicsit neki is kínos lehetett mert ilyet manapság nemnagyon csinálnak a fiúk.

Ja és a legtöbb lány minden ilyenen viháncol függetlenül, hogy cikinek vagy kedves gesztusnak találják.

17/F

2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

el is felejtettem... mint ahogy azt korábbi kérdésemben írtam: barátok vagyunk 7 éve. és a levélben sem zúdítottam rá mindent! csak azt közöltem vele, hogy egy osztályba járunk, és hogy többet szeretnék köztünk, mint egy barátság (persze minezt szépen megfogalmazva)

szóval csak ennyi volt a levélben, kedves gesztussal közöltem vele, hogy van fiú, akinek tetszik...

2012. okt. 9. 16:56
 8/14 anonim ***** válasza:

El ne hidd már, hogy nem is érdekli! Kizárt dolognak tartom, ez bárkinek megmozgatná a fantáziáját. Max. nem mutatja, mert 15 éves, és a barátnők előtt ez neki ciki lenne meg égő. De attól még érdekli, hidd el, hogy ki is lehet az? És lehet, hogy gondol is arra, hogy hátha te, de ezt az életben soha be nem vallaná.:)

Ha folytatod a dolgot, akkor úgy kéne, hogy ne a barátnői előtt kelljen lereagálnia a dolgot. Nincs öltözőszekrénye véletlenül?

2012. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Figyu jó beszélőke kell!

Beszélgetsz vele és ha jó vagy a csajozásba ( bár ezt kétlem a kérdésed miatt) akkor másnap már dugod a csajt!

Nekem így szokott lenni igaz osztálytársakkal nem mert a jobbak megvoltak!

2012. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem elkesríteni akarlak, de én 13 évesen hasonlót írtam egy lánynak és hát nem éppen rózsászan végződött. 1,5 évig nem is beszélt velem, sőt egyenesen mérges volt rám.
2012. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!