Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen Ajándékötleteitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Ajándékötleteitek lennének fiúnak egy éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Képpel kapcsolatos dolgokat és vacsorát ne írjatok,mert azt már előkészítettem,de még szeretnék valami személyeset adni ezek mellé!:) várom az ötleteket!:D

2012. okt. 10. 12:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, te vagy a 25479612. buta kérdező.


személyeset akarsz... szerinted mi ismerjük a pasidat??? elég gáz, ha 1 év alatt ennyire nem ismerted meg....

amúgy meg az oldal tele van ilyen kérdésekkel, ismerkedj a keresővel...

2012. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
10%
Engedd seggbe...
2012. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1. ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni! Tudod vannak segítőkész emberek,akik szeretnek ötleteket adni a másiknak! Ha nem tetszik ne olvasgass itt! Keress egy olyan oldalt,ahol csak olyan idióták vannak,mint te! Nem kell a véleményed ha hülyeségeket írsz!Miért írsz akkor?Igaz,hogy ti nem ismeritek a barátomat,de attól még lehet NORMÁLIS embereknek véleménye nem úgy,mint neked! És tájékoztatlak ismerem őt és nem azért írtam ki a kérdést mert nincs ötletem,hanem mert kíváncsi vagyok ás ötleteire is! Szóval ha nem tetszik valami ne olvasd és ne írogass!Pusziiiii
2012. okt. 10. 13:47
 4/45 A kérdező kommentje:
2. Lehet,hogy neked ez a személyes ajándék,amik alapján nem tűnsz Heteronak szóval ezt ajánld fel majd a Pasidnak! Köszi a komit!
2012. okt. 10. 13:48
 5/45 anonim ***** válasza:

Némá, még pattog is. Szerinted mi honnan tudjuk mi kell a pasidnak?

Tessék, ötlet: belépő a Funktion-ra. Nah gondolom azt se tudja mi az, de az enyém örülne neki...

2012. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
56%
2. vagyok és csaj, és hetero :D Szerinted csak a b*uzik szeretik seggbe?
2012. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

igen, én is írtam már 1000 ilyen kérdéshez... csak ilyenkor már megunja az ember...

de még ha ESETLEG írnál róla valamit, hogy pl. szereti a focit/autókat/ilyen olyan filmeket akkor adhatnánk is ötletek, de így NEM LEHET. nem érted? ....

2012. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Na igen! Én pattogok! Vicces vagy! Te írogatsz nekem!De mindegy,amúgy meg igen lehet,hogy nem tudja,hogy mi is az,mert külföldi és nem is érdekli az ilyesmi!De mindegy! Akkor Vidd el te a pasidat!
2012. okt. 10. 13:56
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem csak a melegek,hanem a perverzek is!
2012. okt. 10. 13:57
 10/45 anonim ***** válasza:
10%
Te nagyon el vagy maradva szellemileg. Vegyél neki egy kurv*t, azzal jobban járna, mint vele.
2012. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!