Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, mar vagy 1eve ismerem eleg jó barátok vagyunk. Élni tam am moziba közel hajoltam hozza meg a karjahoz is odanyomtam a karom de a kezet nem mertem megfogni nehogy... Na szoval nem ugy sült el ahogy akartam, talán ha a film hosszabb lett vna.

Én szeretnek vele járni. Egy ideig nem jött be, de aztán megtetszett. Elmondjam neki vagy mit csináljak?

19 a csaj



2012. okt. 12. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd el normális randira
2012. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pl? Vmi jót akarok, mi lenne a legjobb? Meg mondjam meg neki vagy mi?

Ha én megfognam a kezet nem izelne? Csak ettől fosok h neki nem tetszene.

2012. okt. 12. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
És te mennyi vagy, 13? Nekem ilyen problémáim 13 éves koromban voltak.
2012. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az te vagy. Én előre ítélkezek mindenben h rosszul fog elsulni. Ez egy gondolkodási hiba.

Akkor nem izelne ha közelednek nem?

2012. okt. 12. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha izélni akarsz akkor közeledned kell.
2012. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó de en fosok h rosszul sulne el, pedig tudom h járna velem, meg eleg jól is nézek ki.
2012. okt. 12. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi sülne el rosszul, a csodafurulyád? Hidd el ettöl ő is fosik, de még reménykedik, viszont ne hidd hogy a végtelenségig.

Találkozik velem és sose látod többé, mert én egyböl lecsapok rá, nem tökölök mint te. Szóval dobd be magad ha szeretnél tőle valamit.

2012. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mmmmm,, nyugodtan közeledhetsz felé. Persze hogy mindent számításba vegyünk, igen előfordulhat hogy hát nem olyan álomszerűen történik ahogy el tervezted DE ez nem probléma. Pont ettől lesz élet szerű a dolog, és utána tök jó érzés lesz. Izélni biztos nem fogsz, hogy "üü te most mit közeledsz felém, hagyjál már" ebben nincs szégyenli való de megértem. Viszont ez csak úgy fog elmúlni, hogy ha kiteszed magad ennek, különben sose fogja megtanulni az agyad hogy hülyeségeken gondolkozol. És akkor élhetsz a hülye gondolataiddal együtt az idők végezetéig.
2012. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérlek mond el mi volt az a momentum ami miatt hirtelen mégis megtetszett
2012. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na neee magadra ismertel utolsó?? :D
2012. okt. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!