Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy kis időd leírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy kis időd leírtam lent h mi is a szitu valaki segítene ötleteket kérdéseket válaszokat mindent meghalgatok?

Figyelt kérdés

Noss van egy lány cseten ismertem meg..először csak beszóltam neki hülyeségből nem gondoltam semmi komolyra vele kapcsolatban aztán valahogy jó viszonyba keveredtünk egymással és amikor tudunk szinte majdnem minden nap amikor alkalom adódik rá beszélgetünk órákon átt hajnalig és amikor elköszönünk egymástól én ugy érzem hogy kevés volt ez az idő amit beszélgettünk ..gondolok rá minden nap

hogy mivan vele merre járhat.. aztán hát kb párnap csevegés után én nemtudom miütött belém de én leírtam neki

a "butaságaimat" elmondtam neki hogy tetszik és valami érzéseket kiváltott belőlem (jó ez így lehet hülyeségnek hangzik hogy neten stb..)Különösebben nem a külsője miatt vagyok oda csinos persze nagyon aranyos tündéri de a viselkedése a "beszéde" az ami más velem szemben ugyérzem kapok a jóból egy minimális szinten és jólesik már kb 1 hónapja hogy beszélgetünk de ez megint hülyeség lesz...

de ha azt írom hogy jolvan akkor tudja hogy épp rossz paszba vagyok e vagy se vagy ha azt irom hogy jolvan akkor

az egy átlagos jolvan és nincs semmi probléma

tehát mintha valahogy érezné ezeket vagy én nemtudom igazábol ez ismét hülyeségnek jöhet le de én valami olyan

apró "szikrát" vagy valamit érzek amit a volt barátnőmnél se éreztem (csak 1 volt de az 5 évig)és igazából furcsa

számomra ez az egész amitől félek az hogy elfogom veszíteni mint embert noss mint elöbb említettem hogy ugye

elmondtam neki a dolgokat ...:S amit kicsit bánok:(

de igazából jelenleg nem érzem hogy jelentősége lenne

amikor elmondtam neki kiakadt kissé :s de ez már bő 2hete volt jelenleg elvagyunk beszélgetünk továbbra is mivel ki akadt tudtam h ezt nem szabad erőltetni és annyiba is hagytam nagyon minimálisan apránként kúszok a "cél" felé

fontosnak tartom öt .

Megért jük egymást általában nincs semmilyen probléma csak ugye bucsuzkodásnál kicsit húzom az idegeit de csak hogy maradjonmég kicsit persze belemegy a játékba és valamilyen szinten biztos élvezi ö is nemhagy ott szó nélkül..ö barátként tekintrám mint egy "csetes barát" és ennyi .

de ma már szóbakerült az "HA" találkozunk ... tehát nemtudom hogy jó uton haladok e ..:S

ö nemrég ment szét e barátjával akivel hosszú ideig volt együtt de állitolag lezárta. emlitette hogy ez most nehéz neki ami érthető és probálok megértö lenni vele szembe.

Egyenlöre még énse tervezem a találkozást rá ér szerintem (poénbol már ellötem enki h jöjjön átt pizzát enni mert pont rendeltem és modnta hogy kivánja de modnta hogy nem)

Tehát várok vele amúgy is ezt tenném itt mert szeretném ha minden tökéletesre sikeredne az első találkozásnál (én ugyérzem hogy szerintem "Ő" az ...és igen tudnék rá várni)

Nemtudom ez normális?

Mi a véleményetek erről ?

Szerintetek mitkéne csinálnom?:S

(Kérdésekre válaszolok a válaszokat meg nagyon várom)

19 mind2 személy.



2012. okt. 20. 04:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok és nemvagyok meghuzatva:)
2012. okt. 20. 04:42
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet pár dolgot kihagytam ez csak így hirtelenjébe jött..:/
2012. okt. 20. 04:43
 3/8 ---R33--- válasza:
Szerintem egyreszt ha nemreg szakitott,akkor kell egy kis ido meg. Masreszt hatalmas szabadsagot ad az,ha neten beszelgettek,nekem is vannak mas varosban elo chates barataim.de azert nem szabad teljesen odaig meg vissza lenni ameg nem lattad eloben.vagy en ertettem rosszul?lattad mar?(szemelyesen) mert ugy azert az ember maskepp viselkedik. En is elmondtam olyanokat is,amit szemelyesen nem mertem volna kimondani.
2012. okt. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem türelmesen várj, míg nála begyógyul" a szakítás nyoma. Aztán próbálkozz. Abszolúte nem reménytelen. Azt, hogy őszinte voltál vele ne bánd, még, ha akkor kicsit ki is ábrándítottad őt. Később rosszabb lenne, ha "hátulról" derülnének ki ezek a dolgok.


Szóval türelem. Hajrá!

2012. okt. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1# Igen egyenlőre csak neten beszéltünk még hát említette ugye még ma pont hogy HA találkozunk milyen .. nem lesz bolonda vissza fogja magát :D tehát ez a dolog csak felmerült de más is szeretne vele találkozni és lehet csak ezt azért irta h nyugtatgasson?:S mert szerintem amugy fog vele találkozni egy srác... aki "állitólag" nem is akar töle semmitse :S (igazábol szörenyen fétlkéney ember tudok lenni devalahogy nem tudomnám elképzelni nem is aggodok ezért csak picit szurja a szemem de szerintem nem leszbelölee semise amit remélek !
2012. okt. 20. 06:49
 6/8 A kérdező kommentje:

2#Hát igen csak eddigit tapasztalataim alapján ha bármi olyan dolgot közlök ami utat eddig is bármi féle kapcsolatra (1+félév alatt bárkivel is ) mindig kudarclett természetessen azoknál semmif éle ilyen "komoly"dolgok nemvoltak pl az a "szikra" szerűség tehát igazábol véleményre voltam kiváncsi de remélem ugy van ahogy te modnod!!!:)

Szerintem ez a lány más:))

(mentek a zöld kezek :* )

2012. okt. 20. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmire nem kell várni, találkozzatok, igyatok meg egy kávét, barátkozzatok. Nem kell azonnal komoly kapcsolat témával mindent rázúdítani, de a személyes találkozást nem szabad sokáig húzni, mert a végén belefut valaki másba, akivel szintén megvan a szikra.

De ne pizzázni hívd el magadhoz, hanem valami közös programra (nem mozi!).


24/N

2012. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon édi vagy :) Szerintem, ha így folytatod lehet belőle valami. Pont én is így vagyok valakivel most, én vagyok a lány, a fiú pedig pont olyan, mint te :) Teljesen mintha az én sztorimat írtad volna le, sőt eleinte azt hittem rólam szól :D A helyzet az, hogy kívülről nem tetszik a fiú, de egyszerűen imádom belülről, emiatt kiüvlről is egyre szebbnek látom. Ha téged is ennyire imád belülről, mint én őt, akkor nem lesz nagy baj ;)

Nyugodtan írhatsz, privit is, ha gondolod, vagy tanács kell még a lánnyal kapcsolatban, mert tényleg kísértetiesen hasonlít a sztorink :D Egyébként mik azok a butaságok, amiket elmondtál neki?

2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!