Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se veled se nélküled?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled?

Figyelt kérdés
sziasztok! A múlt héten véget ért a majdnem egy éves kapcsolatom..Azóta folyamatosan vitatkozunk, próbáljuk megbeszélni a dolgokat, egyik napról a másikra változnak az események, tegnap még ott voltunk hogy próbálunk megjavulni, ma meg már azt hallom vissza hogy expasim camba kiverte egy barátnőmnek...És sajnos hiába is próbálkozunk, nem sikerül rendbe hozni a dolgokat, ott vagyok már hogy nem akarok összejönni vele újra, elakarom felejteni, de néha meg azt súgja egy hang hogy ne tedd ezt, vele kell maradnod...most mégis mit csináljak? :SS Szeretem őt, de ez kettőnk között már nem nagyon fog megjavulni...

2012. okt. 21. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatodban ott a válasz. :)
2012. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de nemtudom eldönteni hogy mégis mit csináljak...:'(
2012. okt. 21. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a cam-os rész mekkora lol :D Viccet félretéve, szerintem sem fog már ez működni. Nyűglődés lenne belőle, az meg senkinek sem jó.
2012. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban camba ilyet tenne az olyan... fura volna :D nekem nem számít normális személynek akivel kapcsolatot szeretnék ha camba maszturbál..

20/F

2012. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én már bármit kinézek belőle, de eleinte nem volt ilyen "hülye" (és még szépen mondtam..)
2012. okt. 21. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Okos légy, és ne csak a szívedre hallgass nála szerintem.. :)
2012. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!