Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járok 1 lányal és félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok 1 lányal és félek megcsókolni . Nem tudom hogy mit csináljak a nyelvemmel. Esetleg mit csinálják a nyelvemmel?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 23:54
 1/5 Solarian ***** válasza:
61%
Simítsd vele vègig az ajkait, kicsi nyalj is közéjük. Csak arra vigyázz, hogy a fogaitok nem koccoljanak.
2012. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Malats ***** válasza:
31%
Simogasd vele az ö nyelvét,ès probalj meg nem nyáladzani. Erre neked kell ráérézned.
2012. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Jajj.. túl parázod. Ez olyan mint a lélegzetvétel. Egyszer csak hirtelen rájössz közben, hogy megy és kész. Ne agyalj annyit, csináld. Hidd el igazam van. Úgyse fogsz tudni közben azon gondolkozni, hogy mit hogy mozgass. CSINÁLD!!!
2012. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meséljetek, miben írtam hülyeséget, az előző válaszomban, hogy így lepontoztatok?
2012. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malats ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2012. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!