Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti mivel praktikákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mivel praktikákat használtok ahhoz, hogy párotok mindig vonzónak és szexinek tartson?

Figyelt kérdés

Rohanó világot élünk. A szebb és szebb lányok csak úgy futkosnak. Nem is bizalommal van gond a kapcsolatomban. Hanem az, hogy most a párom pl kondiba fog menni, hogy jobban tetsszen nekem. (holott erre nincs oka, nekem tökéletes) Én pedig most úgy érzem le leszek "maradva". Ez így hülyén hangzik, de Ő anyagilag is jobban áll, megteheti, hogy adjon magára. Én is dolgozom, de akkor sem tehetem meg (még),hogy kondiba menjek, örülök ha pár rucit majd tudok venni, mégis szeretnék jobb alakot. Viszont 3 műszakban dolgozom, most jön a tél is, fogyókúrázni nem igazán akarok, mert fizikai munkát végzek.. mégis vonzóbb akarok lenni. Ötletek?? Köszönöm előre is! Persze idővel akarok költeni magamra, de elsősorban az alakom formálása a cél.

N 156/56kg



2012. okt. 29. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy lánynak/nőnek praktikákat kell alkalmaznia, hogy megtartsa a párja, teccen' a párjának, régen rossz...

Uff

F17

2012. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha igazán akarod, nem törvényszerű konditerembe járni, nagyon jó videók vannak otthoni tornázásra :)
2012. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ha azt akarom, hogy ne unjon rám és mivel Ő is tesz magáért.. kettőkért, értem, alap hogy én is leteszek valamit az asztalra.

Na, mindegy. Szerintem nem árt néha változtatni magunkon valami újat, azzal is még jobban meglephetjük párunkat, valamint magunknak magabiztosságot adunk. Ebben nincs semmi rossz.

2012. okt. 29. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez annyira nem téma, igyekszek ápolt lenni, amúgy külsőleg mindig vonzónak találjuk egymást, nincs szükség praktikákra. De ha te úgy érzed, hogy tenned kell magadért valamit ezen a téren, akkor esetleg heti pár alkalommal tornázz otthon valamit, vagy járj el futni, esetleg csináltass új frizurát, járj el kozmetikushoz, ha eddig nem tetted volna. Ne fogyózz, de ha úgy érzed, itt-ott van rajtad egy kis felesleg, változtass az étrendeden, hagyd el a cukros, zsíros kajákat. Nem muszáj kondiba járni egy nőnek, ha csinosodni akar. :)
2012. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bodyrock.tv :D van egy csomó videójuk youtubeon kb naponta van új. Napi 12 perc edzés neked is belefér:)) otthon is lehet, szerintem ez jó ötlet:D 20F
2012. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!