Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel megromlott/ellap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel megromlott/ellaposodott a kapcsolatunk. Szeretem, imádom, és szeretném meghódítani újra. Hogyan tegyem? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint egy éve együtt vagyunk. Az elején álom kapcsolat volt, utána viszont ellaposodott. Sajnos nem vagyok gazdag úgyhogy ritkán megyünk valamerre, és az apósom meg az anyósom se kedvel és ezt hangoztatják is barátnőmnek.

Sajnos elkezdett beszélgetni egy másik sráccal is akinek leírta hogy ezek a bajok miatt már nem úgy szeret ahogy régen, és hogy nem tudja hogy szakítson e vagy ne.

Hogyan tudom elérni hogy újra fellángoljon a szerelmünk, és hogy hanyagolja ezt a másik srácot??



2012. okt. 30. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj hogy nem vagy gazdag, vidd el egy szép helyre sétálni mond el neki mennyire szereted és hogy szeretnéd hogy minden olyan legyen mint régen és ezért bármit megteszel, ez hatni fog.
2012. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold át mi volt az a dolog ami miadt az elején olyan jól megvoltatok. Próbáld meg újra elérni. Sajnos nem tudok mást mondani mert nem ismerlek titeket pedig nagyon szeretnék segíteni. L/15
2012. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok vele mindenképp. Sajnos a legnagyobb baj az az hogy a szülei szerint velem nincs közös jövője meg hogy szarul jár velem mert hogy nem fogom tudni eltartani meg nem fogom tudni neki biztosítani azt az anyagi hátteret amit szerintük kéne és kampányolnak ellenem. És tudom hogy ez nagyon rossz neki és hogy ezen nem nagyon tud átlépni. :(
2012. okt. 30. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Ha ilyen befolyásolható, akkor végig nyomás alatt fogják tartani a szülei. Én belementem egy ilyen házasságba. Azzal a különbséggel, hogy sokáig nagyon jól kerestem, aztán amikor voltak anyagi problémáim, azonnal ellenem hangolta mindenki. Végül én dobtam, mert rájöttem, hogy csak az én pénzem tartotta össze ezt a kapcsolatot.
2012. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most ne mazért de van egy kis gond és már más fiúnak kezd irogatni? haverja vagy csak úgy melletted még ismerkedik?milyen dolog már...két embernek kell tenni érte,és nem hagyni hoyg egy felesleges harmadik belepiszkitson..nem jó ez igy... :/ sok sikert..probáljatok leülni és valami közös megoldást találni ha mindketten szeretitek a másikat..nem hűl az ki,ha mindig beszélgettek éreztetjétek(kölcsönösen) és nem is baj ha nem vagy gazdag de sétálgatni tudtok ide-oda vagy akár egy szép helyre,mint tópart,piknik,akármi :) 19f
2012. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!