Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem mondhatom ki szavakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom ki szavakkal hogy többe érzek iránta, hogy adjam mégis a tudtára? SOS!

Figyelt kérdés

Van egy fiú az életemben. Van "barátnője". De mindketten többet érzünk egymás iránt. Én viszont belekényszerültem egy olyan helyzetben, hogy többször is kimondtam, hogy CSAK barátként tekintek rá. Azóta távolságtartó...Nem mondhatom ki hogy szeretem. De valahogy a tetteimmel, mondataimmal kellene a tudtára adnom.


Kérlek segítsetek!!!


16/l és 18/ F



2012. okt. 30. 18:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét,a csajos trükköket is vesd be.Öleled meg.De csók ne legyen.BARÁTNŐJE van.
2012. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Szorongasd meg a tökét.
2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Csajos trükkök?


Ha pl. buszon "fölém áll" akkor hozzábújni...vagy utalgatni hogy " a legjobb barátokból lesznek a szerelmek"...?



Kérlek segítsetek...holnap találkoznánk elvileg!

2012. okt. 30. 18:35
 4/29 A kérdező kommentje:

Lehetőleg normális válaszokat!

KÖSZÖNÖM!

2012. okt. 30. 18:35
 5/29 anonim ***** válasza:
mélyen a szemébe nézel,hajpiszkálás ezeket.Sok legyen a testi kontaktus
2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ha pl. bökdösöm picit az oldalát? Olyankor mindig magához húz...


Esetleg kimondani hogy "nem lehetek több, mert ott az a lány...de tudod hogy többek vagyunk" ?

2012. okt. 30. 18:37
 7/29 anonim ***** válasza:

Azt jó lenne kimondani.

bökdösés,nos ha szereti akkor csináld

2012. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem szereti, ha bökdösöm, de magához húz, hogy ne csináljam..


Ha ezt így mondom az okés?


Mit tudok még?

2012. okt. 30. 18:42
 9/29 anonim ***** válasza:

Akkor ne csináld a bökdösést.

Szerintem ez elég.Egy jó szituációt kell keresned.Mondjuk egymás mellett ültök a buszon,átkarolod a karját neki dőlsz.Elmondod majd a vállára hajtod a fejed,és megfogod a kezét.

2012. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm....


Esetleg ha megölel? valamit tudok csinálni? hogy jelet adjak? vagy akármivel még apróbb jeleket?


Mozgólépcsőn félek..belekarolni? Vagy mit?


Kézfogáson kívül? Azzal volt egy kis vitánk...

2012. okt. 30. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!