Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakibe tényleg szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe tényleg szerelmesek vagytok, akkor vele maradtok, még akkor is, ha úgy érzitek, hogy nem illetek össze?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valakibe igazán szerelmes vagyok akkor eltudom elengedni. Ugyan is ebben a kapcsolatban nem igazán lenne boldog
2012. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "tényleg szerelmes" létnek pont az a lényege, hogy az észnek nincs helye benne, ergo a delikvens baromira nem fogja észrevenni, ha nem illenek össze. Azt tudom elképzelni, hogy valami nyilvánvaló ellentét van (mondjuk az egyik akar gyereket a másik nem, vagy az egyik itt, a másik ott akar élni és hasonlók). Ilyen esetben mérlegelnék, hogy mennyi áldozatot vagyok képes meghozni, majd eszerint döntök.
2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem illetek össze?
2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz összeillés alatt? Ha nem illek valakivel össze, akkor alapból nem is kezdek vele komoly kapcsolatot, mert nem működik. Anélkül meg, hogy összeillenénk, nem is tudok szerelmes lenni. Van, hogy valaki nagyon szimpatikus, meg nagyon bejön és szinte rajongom érte, de szerelmes akkor sem vagyok...
2012. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember kölcsönösen szerelmes, akor nem érzik, hogy nem illenek össze. Ha pedig igen, ott már valami megtörött, legalábbis az egyik fél részéről.
2012. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem illetek össze, akkor a szerelemnek már vége van (részedről)...
2012. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen én velemaradnék,még ha nem illünk össze akkor is
2012. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából már szakítottunk, csak azért kérdezem, mert ha valóban szeretett volna, akkor lehet, hogy nem szakított volna velem emiatt. Sosem veszekedtünk, minden rendben volt, aztán hirtelen vége lett az ő irányából emiatt.
2012. okt. 31. 14:36
 9/9 Fenyő Évi válasza:
Akkor sajnos valószínű hogy nem szeretett, mert úgy, ahogy fennt is írták és Te is érzed, hogy ezért nem hagytad volna el. Hiszen mindenkinek van személyi szabadsága, és azt csinál, amit szeretne. Nem feltétlenül kell, hogy azonos legyen az érdeklődési körük. Attól a szerelem működhet/ne.
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!