Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak? Járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencsilány14 kérdése:

Mitcsináljak? Járok egy fiúval 1 hete de a barátnőim, barátaim nem örölnek neki.

Figyelt kérdés

A barátnőim és a barátaim nagyon ellenzik azt akarják,hogy szakítsak vele.A barátnőm folyton megpróbál le beszélni.Húzódnak el tőlem,de én nagyon szerelmes vagyok nem tudnék a fiú nélkül élni!Most mit csináljak?

14 lány



2012. nov. 2. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátok fontosabbak, én ha minden barátom, és egy gyönyörű lány közt kéne válasszak, inkább a barátokat választanám. Persze hogyha csak 1 barátról, lenne szó, akkor lehet hogy inkább a csajt, mert akkor az a barát, valószínűleg csak azért akar lebeszélni róla, mert neki is bejön a csaj.
2012. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És miért ellenzik ennyire a barátaid?
2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért akarnak lebeszélni?

Miért nem örülnek a te boldogságodnak?

Irigykednek?

vagy?.........

2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos megindokolták valamivel...ha több barát ellenzi ott van valami
2012. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy van-e okuk arra, hogy nem örülnek.. pl bele visz rossz dolgokba ( drog, cigi, pia..vagy egy nőcsábász..)


Ha nincs semmi okuk rá akkor féltékenyek HA meg már távolodnak NEM IGAZ barátok. Én anno 14 évesen a barátom mellett álltam ki..elszakadtam mindenkitől barátoktól..de tudod a legjobbak még akkor is támogattak és a mai napig is velem vannak. Ha netán rosszul döntenék akkor legalább a saját hibáimból tanulok! :) és nem az, hogy a barátok végett meg se próbáltam..

2012. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na de TEGYEM FEL ha a fiúval nincs semmi rossz, meg rendes akkor meg miért kéne választani-a???


Ha engem barátnőm arra kérne, hogy válasszak barátom és közte biztos elküldeném a ....!! Ugyanis mi ilyet nem csinálunk! Ilyen kérdést fel nem mernék neki tenni, meg ő sem nekem.



Ha mindenki ellenzi akkor ott valami van. Kérdezz rá, hogy miért ellenzik!!

2012. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tetszik nekik??...Valami gond van a sráccal? Rosszul bánik veled stb? Vagy egyszerűen csak írigyek... sok ember az...

Nekem a legutóbbi kapcsolatomnál a palim legjobb barátja fújt rám állandóan, de hogy miért azt magam sem tudom, mert soha nem beszélt velem csak látott kétszer...remekül be is kavart és szét is mentünk..undorítónak tartom ezt a viselkedést egyébként, és legtöbbször féltékenység áll a háttérben...ezek NEM barátok!!!


26/l

2012. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon sokat segítettetek.Igazából az az indoka a barátnőmnek,hogy miatta annyira meg változtam.De ha meg kérdezek másokat ők nem így gondolják...
2012. nov. 2. 16:11
 9/11 A kérdező kommentje:

Másrészt a fiú nagyon rendes és jól bánik velem..

úgyhogy végülis ezért vagyok meg zavarodva,hogy féltékenyég vagy ilyesmi lehet?De ezmiatt már annyira ideges és szomorú vagyok,hogy ennyire nem tetszik ez az egész nekik..

2012. nov. 2. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire ellenzik, de rendes indokot nem adnak, akkor csakis féltékenység állhat a háttérben. Ebben biztos vagyok. Ha tényleg szereted a srácot, és még jól is bánik veled, akkor maradj vele. :)
2012. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!