Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Ha van egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ha van egy pár között elég nagy távolság (km), de a fiú gyakran (hetente) elkocsikázik a lányhoz, néha lány is elmegy hozzá, nagyobb az esély, hogy nem hidegülnek el egymástól, mintha (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Csak havonta, vagy még ritkábban találkoznának?


Olvastam itt, hogy párok az ennél is nagyobb távolság miatt csak egy év alatt 2-3-szor találkozhatnának, erre én is azt mondanám, hogy nem sok esély van arra, hogy ne hidegüljenek el egymástól.

De ha majd minden hétvégén együtt vannak, ez idő alatt nem órákat, hanem egy-két napot is együtt töltenek, ebben az esetben van esély, hogy míg össze nem költöznek (egy-másfél év) nem hidegülnek el egymástól?


Plusz jó párszor (a kivett szabadnapokon) ez idő alatt utazni/kirándulni is együtt mennek? Ezek nagyban javítják az esélyeket?


Lányok, még valami! Ha ez idő alatt nem múlt el a szerelem, elköltöznétek lakhelyetekről a fiúhoz a környező országokba? Pl. Ausztriába, ha ő is oda költözött?



2012. nov. 8. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha működne is a távolság megoldása a kapcsolat akkor is kihülhet más okból is. Senki sem lehet előre magabiztos.
2012. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kéthetente találkoztunk, majdnem keleti határnál lakott, én meg Pest megyében. 1 év után összeköltöztünk, hosszabb távon nem biztos, hogy bírtuk volna.
2012. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A távolság a kis szerelmeket kioltja, a nagyokat fellobbantja. Vagy hogy is tartja a mondás. :) Nem egyszer volt már ilyenben részem és nem én voltam az, aki nem bírtam ezt az egész ügyet megfelelően kezelni. Sajnos kevés lány partner ilyen kapcsolatban, de aki mégis, az nagyon odaadó tud lenni.


F/30

2012. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ha a táv csupán 100 km?


Magyarul minden hétvégén találkozhat a pár egy-két napot, plusz(!) akár hetente még egyszer is négy-öt órát, melyhez jönnek a fent említett kirándulások/utazások, majd ahogy írtam egy-másfél év után az esetleges összeköltözés - de nem messze a lakóhelyétől (100-110 km-re)? Így milyennek látjátok az esélyeket?


(Első: szerinted mik azok az okok, melyek végett kihűlhet egy szerelem? Kíváncsi vagyok mire lenne érdemes odafigyelnem).

2012. nov. 8. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

100 km lófütty, tehát elenyésző...szvsz. ;) Azt egy nap alatt is meg lehet járni már mint úgy értve, h ha éppen nem lehet ott aludni a lánnyal a lánynál, akkor hazajön az ember fia, akár távolsági vagy vonat járatokkal.


Persze egyes csajoknak 50 km is már a világ vége...de én szorítok, h nektek összejöjjön amit szeretnétek! :)

2012. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én augusztusban jöttem össze a barátommal, csak sajnos 120 km-re lakunk egymástól, így csak hetente egyszer, max kétszer tudunk találkozni. Eddig minden rendben van, de összeköltözés még egy ideig szóba se jöhet (amíg be nem fejezi az egyetemet- egy évvel hamarabb végez nálam).

Én is csak reménykedek, hogy ez hosszútávon működhet, de eddig csak pozitív tapasztalataim vannak, úgyhogy szurkolok nektek :)

2012. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!