Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy srácot magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, én is neki (tudom) és kéne pár tanács.

2012. nov. 8. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy kedves gondoskodo. ennyi, nekem ez a gyengém
2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
öltözz stílusosan, ne sminkeld agyon magad, a minimális smink pont elég, csináld meg jól a hajad(pl vasald ki, stb) mosolyogj sokat, beszélgess vele,flörtölj:)
2012. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rakd ki a melleidet, és hajolj be neki, illetve ha közeledben van, legyen meleged és tegyél róla hogy lássa a dekoltázsod, ezután még a szava is eláll, az enyém biztosan elálna
2012. nov. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy azt csináld amit a 3. mondott mert azt hiszi a gyerek hogy egy ku*va vagy!! De te tudod.
2012. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!