Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem? Hogy vonjam magamra a figyelmét? Ő minden, ami rossz

Figyelt kérdés

Bunkó,nagyképű,a tanárok utálják,csak nem tudnak semmit tenni,mert a fiú szülei befolyásosak és elintézik a balhéjait.A legrosszabb gyerek a gimnáziumba,pedig csak 2 és fél hónapja járunk oda.Ha olyan kedve van,akkor nem jön be a suliba napokig,de mindig szerez igazolást.Az őszi szünetbe pl. elutazott Angliába és úgy döntött,hogy ő még marad,ezért 4 napot lógott a suliból.A szüleinek van egy lakása a belvárosban és már szinte ott lakik,haza csak akkor megy,ha nincs több tiszta ruhája.Azt mondja,hogy azért,mert "messze laknak az iskolától" (10 perc kb.) és a lakást amúgy sem használják.

De minden nap lekési az első órát,mert alszik otthon vagy ha be is jön,akkor az utolsó padba alszik.Ha nem jön be első órára,akkor azt mondja,hogy edzésen volt(versenyszerűen úszik és reggelente is kéne edzenie,de mindenki tudja,hogy azokat kihagyja),a tanárok meg elhiszik.


Meg bármi őrültség az eszébe jut,azonnal megcsinálja.Pl. egyszer a tanár nem engedte ki a mosdóba órán és képes volt belepisilni egy üvegbe meg mikor még meleg volt szeptemberben,akkor kitalálta,hogy ő lemegy a Balatonhoz és a haverjaival tényleg elmentek.



Én vagyok az egyetlen olyan lány,akivel tényleg jóban van és nem akarja lefektetni(ezt ő mondta).Kulcsom van a házukhoz,a lakáshoz,tudom mindenhová a jelszavát,néha eljátszom a barátnőjét és bízik bennem.De én nem ezt akarom.Ha csak egy éjszakára is,de vele akarok lenni és ez az érzés megöl szinte.

Minden lánnyal lefekszik,csak velem nem.Jó,nem vagyok egy bombanő,de azért olyan csúnya se vagyok.Még sose volt barátom,de már több srácnak tetszettem...lehet,hogy az a baj,hogy tapasztalatlan vagyok ?



2012. nov. 11. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen verd be rendőrség ablakait. Akkor is lesittelnek pár hétre és lesz priuszod. Az általad ecsetelt sráccal komolyabb balhékba csöppenhetsz és évekig leszel egy női börtön csicskája, ahol ököllel tágítják a hátsódat. De ha ezt akarod, akkor csináld.
2012. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húh, igazi rossz fiút néztél ki magadnak. De én óva intelek az ilyen típusúaktól. Hacsak nem hasonlítasz rá jellemben, én bizony kerülném őt a helyedben messziről, mert csak összetörné a szívem. Most hiába írom ezt, mert téged elborított a rózsaszínű köd, de nagyon nem érné meg őt magadba bolondítanod. Csak szenvednél. Lehet, hogy "kinövi" majd ezeket, de kicsi rá az esély.
2012. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd ezt a dolgot.Nem hiszem, hogy képes lenne egy kapcsolatra, szerintem a legtöbb ami tőle telik az egy egy éjszakás kaland.És valószínűsítem, hogy ez téged nem elégítene ki és nem érnéd be annyival.Viszont ő nem nézne rád már úgy mint barátra,csak mint egy jó numerára.csupán egy lennél a sok közül.Persze az sem jó, hogy egy olyan kapcsolatnak vagy a része ahol szenvedsz, végig kell hogy hallgasd a kalandjait,a nőit.Arra vársz, hogy egy szép nap felébred és rájön hogy eddig vak volt és hogy te vagy álmai nője, teljes szívéből szeret és érted a változásra is képes?nagy a valószínűsége, hogy ez soha nem fog bekövetkezni.de nagyon remélem nem lesz igazam.
2012. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rossz fiú?hehh jó poén.
2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!