Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi vallomás gitárral?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomás gitárral?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kért szünetet a párom, azóta szakított velem. Viszont én még mindig nagyon szeretem, és minden erőmmel azon vagyok, hogy visszaszerezzem. Nem adom fel olyan könnyen, így azon gondolkoztam, hogy megtanulom gitáron eljátszani a kedvenc, közös számunkat, és elviszem a közös helyünkre, egy hídhoz, ami csak a miénk, abban remélve, hogy ezzel vissza tudom hódítani magamhoz. Azt mondja, hogy most össze van zavarodva, és nem érzi úgy, hogy most folytatnunk kéne.

Szerintetek jó ötlet ezt megcsinálni? 22/F



2012. nov. 11. 22:28
 1/6 panini ***** válasza:
Véleményem szerint egy próbát mindenképpen megér.. főleg, hogy ha nem tennéd meg életed végéig ezen agyalnám. Úgyhogy hajrá! :)
2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először azt ígérd meg neki, hogy jó útra térsz és úgy lesz megint, mint régen. ha már visszatért hozzád, akkor mehet a gitározás
2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy dologra figyelj. Ne próbálj meg siránkozni előtte, mert azzal csak megerősíted a döntését. Nem lehet tudni ez miért így működik, de így szokott lenni.
2012. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:
Megpróbálhatod, de lelkileg készülj fel arra, hogy nem biztos, hogy meg fogja egy gitározás hatni, és újra hűde belédzúg. Azért annak a szakításnak gondolom okai vannak, amit egy romantikus gitározás nem fog elfeledtetni.
2012. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez nagyon édes :)) de készülj a nemre is mindenesetre azt ajánlom hogy szedd össze a fejedben az előnyöket és hátrányokat is a kapcsolatotokkal kapcsolatban és mondd el neki . hajrá! :)
2012. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Röviden annyi, hogy Ő szakított velem, mert most úgy érzi, nem kéne folytatnunk a kapcsolatunkat. Igazából már lassan 1 hónapja ennek, de válaszokat még mindig nem kaptam a kérdéseimre. Vittem neki virágot a munkahelyére, a bejárati ajtajára kitűztem, hogy szeretem, de ez sem volt elég sajnos, pedig tényleg nem csináltam semmit. Ezt még megpróbálom, ha ez sem jön be, akkor tényleg feladom, és az időre bízok mindent.
2012. nov. 13. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!