Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tíz év korkülönbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz év korkülönbség sok egy fiú és egy lány között? Például, ha a lány 17, a fiú pedig tízzel több.

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Valaki elítéli valaki nem. Egyhangú választ nem igen fogsz kapni, se itt, se máshol.
2012. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na és te? Te mit gondolsz?
2012. nov. 13. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást akkor nem olyan vészes. Később meg inkább elfogadható lesz. :-)
2012. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Bár én egy 9-évvel fiatalabb lányba vagyok szerelmes, szóval ezért gondolom így:)
2012. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fülünyúl ***** válasza:
Nem sok. Ha megvan az összhang, akkor semmi gond. Nagyon sok pár ettől nagyobb korkülönbséggel is boldogan él.
2012. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy ilyen korban már elfogadható ez a korkülönbség. Első voltam
2012. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 panini ***** válasza:
A szüleim között 9 év van. Semmi gond nincs ezzel.Az életkor elvégre is csak egy szám. A lényeg az, hogy meglegyen az összhang.Szerintem.
2012. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elfogadható. Viszont azt nem értem, hogy pár nappal ezelőtt egy másik kérdésnél miért nyavalyogtak sokan a 206L, 30/F felállásra. Egy 20 éves lány már felnőtt nőnek számít, a 30 éves férfiak között pedig van pár, akik kifejezetten fiatalosak. Sokszor nem értem az embereket.
2012. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22 vagyok párom 36. sok? nem érdekel... köszönjük nagyon jól megvagyunk 3 éve. :)

22 L

2012. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!