Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a pasi fusson utánam? Már úgy unom, hogy csak én mondom neki, hogy szeretem stb.

Figyelt kérdés
Már fél éve ez van és végre azt szeretném, hogy ő is mutasson érdeklődést a kapcsolatunk és legfőképp irántam.

2012. nov. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kérj kölcsön tőle egy nagyobb összeget...
2012. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haha...
2012. nov. 14. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:

ha 6 hónap alatt nem mondta ki sztem később sem fogja.

beszéljétek meg ezért vagytok egy pár nem?


vagy érdeklődj más srácok után majd észreveszi magát :))

2012. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már mondta ki. És igazából másfél éve vagyunk együtt csak azért írtam fél évet mert ott volt egy kis szünet.
2012. nov. 14. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Szarj a fejére. Persze ne szó szerint, meglátod, teperni fog.



28/n

2012. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lássa rajtad h nem érdekel már annyira ami mond ... Mas fiúkkal is beszélgetsz ( nem azt mondom h rájuk kell mászni ...) és meglátod rögtön fut majd utánad jaa és garantált agyfaszt kap a fiúktól szóval velük meg óvatosan :)
2012. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Másfél évből fél év együtt. Akkro egy év volt a szünet? Bakker, ha ez a szünet kicsi, akkor minek nevezed az együttlétedet?


Idióta nő után én sem futok.

2012. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem érezteti veled, hogy szeret, akkor én a helyedben elgondolkodnék, hogy vajon érdemes-e vele maradnom. Mert mondani mondhatja, hogy szeret, csakhogy megnyugodj, de ezt érezned is kellene a tetteiben úgy, hogy például törődik veled.


De, a legjobb módszer talán tényleg az, mint amit a többiek írtak, hogy egy darabig legyél elérhetetlen. Ne keresd, foglald el magad valamivel, találkozz barátokkal stb. Ha szeret keresni fog egy idő után és fél, hogy elveszíthet, ha nem vagy elérhető. Ha viszont ezek után sem fog keresni, akkor sajnos nem érdekled őt igazán.


22/N

2012. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drága nem 1év szünet volt hanem 1évig jártunk utána volt egy hónap szünet:) és magadat nevezd kerlek idiotának.:) a többieknek köszönöm:)
2012. nov. 15. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!