Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt pasi. Hogy szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasi. Hogy szerezzem vissza, ha közben már lett barátnője?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél benne a hármas szexben (egy fiú két lány), akkor talán visszavesz.
2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hehe, ezt sz.ptad, ugye tudod? :D
2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
SEHOGY!!!
2012. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy!Ne keverd a sz@rt te kis pi.csa!
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bunko vagy ha szétszakitod őket... Majd ha szakitanak
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt már hagynod kéne. Fogadd el, hogy új kapcsolatot kezdett. Továbbá nem érdemes egy lezárt kapcsolatot újra felmelegíteni, az már korántsem lesz olyan, mint anno. Nem beszélve arról, hogy nagy disznóság lenne elszeretni mástól. Bár, gondolom ez, Téged nem izgat, ha feltetted a kérdést...
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amint eddig is láthattad és most is újra látod senkivel szemben sem lenne fer szétszedni őket. Még magaddal szemben se. nekem is volt már olyan h szerelmes voltam egy srácba(vagyok is) és összejött ez egyik barátnőmmel (aki akkor még nem tudta h nekem tetszik) szo ..

hibáztatni nem tudtam érte. Először annyira szomorú és mérges lettem egyszerre aztán jól is jött mert én a barátnőmmel lógtam és ő is. Igaz mi csak barátkoztunk de attól még jó volt. De hamar szét is mentek... Úgyhogy egy kicsit várni még nem bűn...

2012. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már megbántam, hogy ilyet kérdeztem...
2012. nov. 16. 21:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment!Így jártál!Keressél mást!Vagy ha akar majd jelentkezik,te ne keverjél hagyd őket békén!
2012. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!