Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csani90 kérdése:

Hogyan szerezhetem vissza a páromat?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy barátnőm aki 3 éve nem válaszol a leveleimre... nyári vakáció alatt jöttünk össze és ő egyetemre ment én meg 300 km-re. Tudom, hogy szeretett és a párkapcsolatba nem akart távot. Most meg vissza költözöm régi házba,de hiába írtam rá már 4x nem válaszolt.

szerintetek mit csináljam, hogyan fogadjon újra bizalmába?



2012. nov. 23. 18:20
 1/4 canadafan ***** válasza:
Mivel kerültél ki a bizalmából?
2012. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatot nem akart és inkább nem válaszolt, hogy elfelejtsem. De most költözöm vissza 3 év múlva...
2012. nov. 24. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
De ő konkrétan kimondta h ennek vége? Kicsit zavaros...
2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebbe úgy vágtunk bele hogy én nyaraltam, ő meg egyetemre készült. Majd egyeztünk meg hogy csak kavargatunk hétvégente .

De a következő héten hétfőn már küldte az sms-t hogy találkozunk hétköznap is. Minden nap együtt voltunk és mindent megbeszéltünk. Születésnapján elmentünk nyaralni is.

De mikor meg mondtam neki hogy szeretem megváltozott minden. De attól független húzta a szakítást az utolsó napig. Szeretett csak nem akarta kitenni magát távkapcsolatnak. (Ezt a legjobb barátnője mondta)

2012. nov. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!