Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés

ok A kérdés Hogyan kerülhetnék a közelébe? Van egy lány a főiskolán. Egy héten van egy 45perces óra, ami közösen van

az én csoportomnak, és az ő csoportjának.

Mi valahol hátul szoktunk ülni, ő elöl.

Tekintsünk el minden külsőségtől, hogy szép-e vagy sem, de nekem bejön.

Szerintem nem rossz csaj, a szőkés haja meg különösen tetszik.

Most bután venné ki magát az, hgoy odaménnék hozzá h bocsi eljössz valahová velem. Meg a barátnői is ott vannak vele általában. De én mégis

szeretném megismerni, ha nincs senkije(fb szerint nincs) és kölcsönös a szimpátia, akkor akár kapcsolat is lehetne belőle.

Valamiért kinéztem magamnak, bár akkor háttal ült. Szerintem a szép hosszú szökés haja tetszett meg elsőre.



2012. nov. 24. 08:51
 1/4 anonim válasza:
Menny csak oda hozzá nyugodtan és hívd el! Ha tényleg ő is érez valamit irántad akkor elvárja, hogy te hívd el. És a barátnői ne zavarjanak. Ha összejön és járnátok akkor egy lány elsőnek a barátnőinek mondja el kortól függetlenül:). tehát egy kapcsolat amúgyis csak úgy működne ha nem titkolják. És ha a barátnői szinglik akkor körülrajongják majd a lányt. vagy ha tényleg nagyon zavarnak a barátnők akkor hívd el egy kicsit tőlük beszélgetni.:)
2012. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából mint írtam még sosem beszéltünk de nekem bejön a csaj. Az a legnagyobb gond h csak 1 óránk közös, és az óra nagyeloadoban van.

2012. nov. 24. 09:07
 3/4 anonim válasza:
Óra után menj oda hozzá, hívd el valahova, a gesztusaiból érezni fogod, hogy hogy áll hozzád
2012. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most kérdek egy butaságot.

Nem lesz neki fura, hogy csak úgy ismeretlenül el akarom hívni valahová?

2012. nov. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!